d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1176217631764176517662724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2013 09:09am
Quote (josheide @ 14 Feb 2013 16:08)
stop joke

valos elet ? :D


qt gf :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 14 2013 09:11am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2013 17:09)
qt gf :(


szerintem ez egy vagy - vagy viszony.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2013 09:13am
Quote (josheide @ 14 Feb 2013 16:11)
szerintem ez egy vagy - vagy viszony.


tfw no qt gm :(
http://www.twitch.tv/Crystallizelive

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 14 2013 09:40am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 14 2013 11:11am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2013 16:07)
silver zerg reporting
mivan, meg mindig 20%-os a wlred?


menj inkább a gm fele XDDD

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2013 11:47am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2013 12:42pm
Quote (Rawen @ 14 Feb 2013 18:47)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/17483_339306919519923_357923734_n.png


babyknight
srsly
u guys
srsly
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2013 12:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2013 19:42)
babyknight
srsly
u guys
srsly


Szerintem a dota háttere miatt, hátha hoz nézőket onnan is.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2013 12:48pm
Quote (Rawen @ 14 Feb 2013 19:44)
Szerintem a dota háttere miatt, hátha hoz nézőket onnan is.


annyira nem szar játékos, nem azért mondom, de kibaszottul idegesítő az a gyerek, megindokolni nem tudnám mondjuk, hogy miért.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2013 12:52pm
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2013 19:48)
annyira nem szar játékos, nem azért mondom, de kibaszottul idegesítő az a gyerek, megindokolni nem tudnám mondjuk, hogy miért.


Hát ha jól emlékszem ilyen vékony mutálódás előtti hangja van de mondjuk évekkel ezelőtt hallottam utoljára, dotaban ilyen child prodigy volt.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 14 2013 12:59pm
Quote (Rawen @ 14 Feb 2013 19:52)
Hát ha jól emlékszem ilyen vékony mutálódás előtti hangja van de mondjuk évekkel ezelőtt hallottam utoljára, dotaban ilyen child prodigy volt.


en egyszer neztem a streamjet mikor dotat jatszott
rikivel volt
amugy szerintem scben se rossz foreignerkent
Go Back To Magyar Topic List
Prev1176217631764176517662724Next
Add Reply New Topic New Poll