d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1176117621763176417652724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2013 07:08am
Quote (josheide @ 14 Feb 2013 11:01)
Mennyi egy ilyen?


Purchase new stream for 250 fg
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 14 2013 07:38am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2013 15:08)
Purchase new stream for 250 fg


es ezert mit ad njag?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2013 08:10am
Quote (josheide @ 14 Feb 2013 14:38)
es ezert mit ad njag?


kint lesz a stream, mást nem tudom mit adna
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 14 2013 08:20am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2013 16:10)
kint lesz a stream, mást nem tudom mit adna


hozzajarultam a karrieredhez.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2013 08:21am
Quote (josheide @ 14 Feb 2013 15:20)
hozzajarultam a karrieredhez.


tyvm
kéne jobb feltöltés, és tök minőségi streamem lehetne :((

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 14 2013 08:21am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 14 2013 08:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2013 16:21)
tyvm
kéne jobb feltöltés, és tök minőségi streamem lehetne :((


meg egy kicsit legyel turelmesebb neha es gm leszel soon
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2013 08:58am
Quote (josheide @ 14 Feb 2013 15:24)
meg egy kicsit legyel turelmesebb neha es gm leszel soon


azt majd ha kijott a hots, de akkor tenyleg rafekszem szerintem, csak valami eletet is kellene mellette folytatni
annyi jatek s oly keves ido
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 14 2013 09:07am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2013 15:58)
azt majd ha kijott a hots, de akkor tenyleg rafekszem szerintem, csak valami eletet is kellene mellette folytatni
annyi jatek s oly keves ido


XD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2013 09:07am
Quote (NerfHydraDPS @ 14 Feb 2013 16:07)
XD


silver zerg reporting
mivan, meg mindig 20%-os a wlred?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 14 2013 09:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2013 16:58)
azt majd ha kijott a hots, de akkor tenyleg rafekszem szerintem, csak valami eletet is kellene mellette folytatni
annyi jatek s oly keves ido


stop joke

valos elet ? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1176117621763176417652724Next
Add Reply New Topic New Poll