az enyémen egy felső volt...
Szerintem elnézték, hogy téged quotoltaka, pedig nem.
Kértem egy modtól felülvizsgálatot.
Ha nem unblockolja, akkor javaslok neki egy alulvizsgálatot.
ofc 30 másodperccel a pm után lelépett a mod...
This post was edited by CyberPunk666 on Apr 9 2015 03:03pm