d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1176017611762176317642724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 13 2013 12:16pm
http://starcraft2.hu/2013/02/03/starcraft-2-teli-matine-februarban-is/#more-29281

Patrik Retkes
Ha szerda akkor Téli Matiné!
Mai nap folyamán egy izgalmas pvz-t láthattok ezen a csatornán:
http://hu.twitch.tv/wildtv4
A kommentátorok: Sirius & Crystallize.
Jó szórakozást!

cpt delivering content
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 13 2013 01:34pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 13 2013 06:16pm)
http://starcraft2.hu/2013/02/03/starcraft-2-teli-matine-februarban-is/#more-29281

Patrik Retkes
Ha szerda akkor Téli Matiné!
Mai nap folyamán egy izgalmas pvz-t láthattok ezen a csatornán:
http://hu.twitch.tv/wildtv4
A kommentátorok: Sirius & Crystallize.
Jó szórakozást!

cpt delivering content


inb4 anyád benyit hogy kusojál csak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 13 2013 02:21pm
Quote (sylke @ 13 Feb 2013 20:34)
inb4 anyád benyit hogy kusojál csak


ofc
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 13 2013 02:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Feb 2013 21:21)
ofc


kussojj
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 13 2013 02:53pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Feb 2013 19:16)
http://starcraft2.hu/2013/02/03/starcraft-2-teli-matine-februarban-is/#more-29281

Patrik Retkes
Ha szerda akkor Téli Matiné!
Mai nap folyamán egy izgalmas pvz-t láthattok ezen a csatornán:
http://hu.twitch.tv/wildtv4
A kommentátorok: Sirius & Crystallize.
Jó szórakozást!

cpt delivering content


ez tetszett. azt nem tudom hogy a tarsad ugyanaz e mint a faintnek a multkor, de tud beszelni ahhoz kepest hogy keveset tud a jatekrol.

This post was edited by kusziyoker on Feb 13 2013 02:59pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 13 2013 03:04pm
Quote (kusziyoker @ 13 Feb 2013 21:53)
ez tetszett. azt nem tudom hogy a tarsad ugyanaz e mint a faintnek a multkor, de tud beszelni ahhoz kepest hogy keveset tud a jatekrol.


multkor eyesis volt, mellettem most sirius volt
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 13 2013 03:15pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Feb 2013 22:04)
multkor eyesis volt, mellettem most sirius volt


na mind1 ez jo volt, es joval tobbet tud a gamerol mint eyesis
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 13 2013 03:50pm
Quote (kusziyoker @ 13 Feb 2013 22:15)
na mind1 ez jo volt, es joval tobbet tud a gamerol mint eyesis


o is csak gold/plat, meg eyesis is, szoval nem tudom, eyesis elég lassan beszel, sirius meg talan kicsit tul sokat is neha, en meg eleg passziv vagyok

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 13 2013 03:50pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2013 02:18am
lol
http://forums.d2jsp.org/streams.php
iso sponsor

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 14 2013 02:21am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 14 2013 04:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2013 10:18)


Mennyi egy ilyen?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1176017611762176317642724Next
Add Reply New Topic New Poll