d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1175917601761176217632724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Feb 11 2013 07:25am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Feb 2013 13:46)
a stalkerrel egyébként anélkül meglehet ölni a hellbatot magában, hogy sebződne, just sayin, a siege modeot meg én sem értem, a raven seekert inkább ne emlegessük, mert konkrétan egy csimpánz ki tudja mikrozni, használhatatlan szar lett.


jó,persze h ki lehet mikrozni a stalkerrel az oké,de akkor is ne nyírjon már ki 1v1be egy stalkert az a retek 100mineralos rohadvány. :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 11 2013 07:29am
Quote (Edem @ 11 Feb 2013 14:25)
jó,persze h ki lehet mikrozni a stalkerrel az oké,de akkor is ne nyírjon már ki 1v1be egy stalkert az a retek 100mineralos rohadvány. :D


egy zealot meg megöl 3 marinet, ha nem mikrozzák a marinokat
duhuh
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 11 2013 12:28pm
[19:19:14] Dani: lolol
[19:19:18] Dani: lesz nerf
[19:19:20] Dani: hellbatre
[19:19:30] Dani: http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/7894179582
[19:26:55] Levente Kovássy: If a nerf is needed, we'd probably increase the cargo space on Hellbats to 4 so that we can only affect this specific scenario. We'll do our best to determine what's correct for this strategy, but please remember we're looking into every major community concern and carefully analyzing them.
[19:26:59] Levente Kovássy: increase cargo space
[19:27:01] Levente Kovássy: increase cargo space
[19:27:07] Levente Kovássy: #blizzard2013
[19:27:11] Levente Kovássy: bazmeg
[19:27:13] Levente Kovássy: nem gondoltam volna
[19:27:17] Levente Kovássy: hogy logikus megoldást hoznak
[19:27:25] Dani: végülis maga a hellbat teljesen jó így értelmes patch elé nézünk
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 12 2013 11:42am


This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 12 2013 11:42am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 12 2013 01:45pm
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Feb 2013 18:42)
http://www.youtube.com/watch?v=18IFI9LC6rk


gg ghost

nem akarok okoskodni, meg beszolni. lehet nagyon jo jatekos ez a eyesis, nem ismerem, de kommentatornak kicsit gaz a fainthez kepest. vagy meg azt tudom elkepzelni hogy egy 3-4g fuvet eltolt meccs elott :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 12 2013 02:01pm
Quote (kusziyoker @ Feb 12 2013 08:45pm)
gg ghost

nem akarok okoskodni, meg beszolni. lehet nagyon jo jatekos ez a eyesis, nem ismerem, de kommentatornak kicsit gaz a fainthez kepest. vagy meg azt tudom elkepzelni hogy egy 3-4g fuvet eltolt meccs elott :D


en kinyomtam a gecibe, mikor bezoomolt es 2 percig nem vettem eszre
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 12 2013 02:32pm
Quote (kusziyoker @ 12 Feb 2013 20:45)
gg ghost

nem akarok okoskodni, meg beszolni. lehet nagyon jo jatekos ez a eyesis, nem ismerem, de kommentatornak kicsit gaz a fainthez kepest. vagy meg azt tudom elkepzelni hogy egy 3-4g fuvet eltolt meccs elott :D


eyesis ilyen lelkes ő van őt kell szeretni típusú nób, de legalább csinálja amit csinál, még ha nem is a legjobb amit tud nyújtani.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 12 2013 04:37pm
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Feb 2013 19:42)
http://www.youtube.com/watch?v=18IFI9LC6rk


"eros a tuljelentkezes zergfalvan"

majdnem kikoptem a muzlim

amugy gg

This post was edited by josheide on Feb 12 2013 04:42pm
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 12 2013 04:58pm
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Feb 2013 21:32)
eyesis ilyen lelkes ő van őt kell szeretni típusú nób, de legalább csinálja amit csinál, még ha nem is a legjobb amit tud nyújtani.


ja igy mar ertem. mikor lufinak nevezte az overlordot akkor nevettem :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 13 2013 07:45am
@17604


This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 13 2013 07:45am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1175917601761176217632724Next
Add Reply New Topic New Poll