http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=72364418&f=161&p=491846475Quote (CyberPunk666 @ Jul 3 2015 05:15pm)
A menekültek miatt hosszú a sor a jegypénztárnál a vonatpályaudvaron
tegnapelőtt Debrecenből utazott velem egy afgán srác, beszélgettünk minimálisat (nem beszélt valami jól) - elkezdte mesélni, hogy ő majd megy németországba, majd onnan svédországba
kíváncsiságból megkérdeztem tőle, hogy mit fog ott csinálni, mihez fog kezdeni
nem értette a 'work' szót
