Quote (Salvador @ 2 Oct 2012 02:38)
Valaki nemtudja ,hogy miért kapok itemeket a játék végén ?mert nem a stattól függ, arra már rájöttem,mert akinek a legrandabb statja van sokszor az kapja az itemet,mitől függhet hogy kapok e itemet,vagy sem??
vajon miert? kajak, csak gondoljunk mar bele, h mikrotranzakcios f2p modell alapjan megalkotott jatekban, miert is kapunk kozmetikai itemeket...