d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11751761771781794683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 2 2012 12:03am
Quote (farki @ 2 Oct 2012 06:41)


mondtam, h el lehet adni :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 2 2012 12:07am
Quote (Salvador @ 2 Oct 2012 02:38)
Valaki nemtudja ,hogy miért kapok itemeket a játék végén ?mert nem a stattól függ, arra már rájöttem,mert akinek a legrandabb statja van sokszor az kapja az itemet,mitől függhet hogy kapok e itemet,vagy sem??


vajon miert? kajak, csak gondoljunk mar bele, h mikrotranzakcios f2p modell alapjan megalkotott jatekban, miert is kapunk kozmetikai itemeket...
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 2 2012 05:27am
Quote (ecneB @ Oct 2 2012 08:07am)
vajon miert? kajak, csak gondoljunk mar bele, h mikrotranzakcios f2p modell alapjan megalkotott jatekban, miert is kapunk kozmetikai itemeket...


ha az item vásárlására gondolsz ,azon kivül is lehet ugymond "nyerni" itemeket es en arra celzok...:)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 2 2012 06:02am
Quote (Salvador @ Oct 2 2012 12:27pm)
ha az item vásárlására gondolsz  ,azon kivül is lehet ugymond "nyerni" itemeket es en arra celzok...:)


Ha szintet lepsz kapsz itemet...:)
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 2 2012 06:07am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 2 2012 02:02pm)
Ha szintet lepsz kapsz itemet...:)


t4i
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 2 2012 06:07am
Quote (Salvador @ 2 Oct 2012 13:27)
ha az item vásárlására gondolsz  ,azon kivül is lehet ugymond "nyerni" itemeket es en arra celzok...:)


NOSHITSHERLOCK?!
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 2 2012 06:09am
Quote (ecneB @ Oct 2 2012 02:07pm)
NOSHITSHERLOCK?!


Nem értem miért kell enyire offenzivnek lenni ...alapstilusod a való életben is ? Vagy csak en erdemeltem ki ezt?

sorry for spam btw.

This post was edited by Salvador on Oct 2 2012 06:10am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2012 06:10am
Quote (Salvador @ 2 Oct 2012 14:09)
Nem értem miért kell enyire offenzivnek lenni ...alapstilusod a való életben is ? Vagy csak en erdemeltem ki ezt?

sorry for spam  btw.


:)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 2 2012 06:10am
Quote (Salvador @ Oct 2 2012 01:07pm)
t4i


Nincs mit, ha van mas kerdesed szivesen valaszolok, de hogy ne zavarjuk a többieket inkabb e-mailt küldjel a chargerparala@hotmail.com cimre. ;)

This post was edited by Karan2_Returned on Oct 2 2012 06:12am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11751761771781794683Next
Add Reply New Topic New Poll