d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1175176177178179327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 7 2014 05:09am
Quote (josheide @ Aug 7 2014 01:06pm)
Amugy akartam mondani, hogy egy mernoknel tok igaz amit CP mond, hogy azt hozod ki az oktatasodbol amit a kepessegeid engednek, de ez egy human szaknal, vagy olyan teruleteken mint az IR tok nem igaz.


jo de annyiban meg azert nem lenyeges sztem, a bgf nem nagysagrendekkel gyengebb mint a corvinus, es ha corvinusra megyek mesterre utana szerintem nem lesz annyira lenyeges
Quote (Anarkin @ Aug 7 2014 01:08pm)
mert ott csak az számít hogy a kapcsolatok melyik székbe ültetnek be, MI?


egyebkent meg ja, azok meg vannak szoval tenyleg mindegy, hehhe

This post was edited by dotosport on Aug 7 2014 05:09am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 7 2014 05:09am
Quote (Anarkin @ 7 Aug 2014 12:08)
mert ott csak az számít hogy a kapcsolatok melyik székbe ültetnek be, MI?


Es egy csomo kapcsolatot tudsz az egyetemi eveid alatt kiepiteni, nem csak diakokkal de professzorokkal is.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Aug 7 2014 05:12am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 7 2014 10:45am)
Azért ez is túlzás szerintem, bár kerestek meg programozás munkával és ők azt mondták, hogy NIK >>> VIK a tapasztalataik alapján, de ez mondjuk csak egy eset.
Nem akarok átesni a ló másik oldalára sem, nem jobb suli a kandó, szó nincs azért arról, hogy a kandó király bme szar. Inkább az a lényege a mondanivalómnak, hogy az alapanyag számít elsősorban és nem az iskola.

Egy fiatal, bmet végzett tanárom azt mondta, hogy az a legnagyobb különbség, hogy a kandón a tanárok törekednek arra, hogy érthetően magyarázzanak, a bmen meg leszarják, hogy mennyire érthető.
Meg az átjöttek is elsősorban az emberi oldalát emelik ki a különbségeknek, hogy segítenek. Itt már az elsősöket az első órán is kollégáknak hívja a tanárok nagyobbik része.


nem ez volt a célom, csak a véleményem ;)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 7 2014 05:20am
Quote (josheide @ 7 Aug 2014 12:09)
Es egy csomo kapcsolatot tudsz az egyetemi eveid alatt kiepiteni, nem csak diakokkal de professzorokkal is.


évente 700(?) embert vesznek fel csak arra a karra, nem hiszem hogy ha valaki annyira különleges hogy ki tudjon tűnni ennyiből, az ne tudna kitűnni bárhol
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 11 2014 04:27am
Tárgyfelvétel elsősöknek a regisztrációs héten van?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 11 2014 04:28am
Quote (Namechange @ 11 Aug 2014 12:27)
Tárgyfelvétel elsősöknek a regisztrációs héten van?


nem feltétlen, még akkor is tudsz leadni meg felvenni tárgyat amikor elkezdődött az első hét

eltén igy van legalábbis
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 04:28am
Quote (Namechange @ Aug 11 2014 10:27am)
Tárgyfelvétel elsősöknek a regisztrációs héten van?


igen de úgy le lesz terhelve a rendszer mint az állat
szóval még mielőtt megnyitják már ülj ott és frissitgesd és gyorsan rendezd el
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 11 2014 04:29am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 23 2014 08:49am
Van itt valaki aki önköltségesen jár a bgfre?
Nem egészen tiszta hogy mikor és hogyan kell befizetnem az első félévet.
Neptunban már kaptam tájékoztatót a befizetésről, de számlaszámot vagy egyéb információt nem adtak hozzá csak azt hogy 27. ig kell fizetni. Viszont 27.én megyek be először az iskolába, mert aznap van a tárgyfelvétel, és gondolom a beiratkozás is.
Ott helyben kell kitölteni a képzési szerződést? A számlaigénylő lapot is? mert ezek a dokumentumok fent vannak a honlapon, de nincsen leírva semmi ezekre vonatkozóan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1175176177178179327Next
Add Reply New Topic New Poll