Quote (Lajo @ 28 Oct 2010 23:57)
mindegy hogy tudni velem-e valakirol, hogy multi vagy sem, ha nincs eleg bizonyitek, akkor nem lehet mit tenni, azt meg nem is ertem milyen erdeke fuzodne Paulnak ahhoz hogy egyeseket futni hagyjon... biztos az a par dollar amit orbra/csillagra koltott, a presztizsveszteseg sokkal nagyobb lenne
ha erzesre bannolnank usereket, akkor meg azert sirnatok, de mindegy is, mindig sirtok...
a valasz egyszeru, ha anyazol, akkor konnyen johet a suspi es/vagy warn
azt meg mar sokszor elmondtam, hogy az hogy valakinek epp mazlija volt es meguszott valamit, meg nem jelenti azt, hogy te igazsagtalanul kaptad meg ami jart
ha zavar, reportold, ha ilyesmit latsz
azt meg nem mondhatom meg hogy miert mi jar pontosan, mert egyreszt esetfuggo, masreszt meg nem fogom nektek kijelolni a hatart, ameddig elmehettek, ne menjetek el semeddig
a szabalyzatban meg regota benne van:
neha persze elofordul hogy hibazunk, foleg ha nem anyanyelvi mod intezkedik, ez benne van a pakliban, ilyenkor forduljatok hozzam
/edit: ha mar itt tartunk, szeretnem kerni, hogy a niggerezest fejezzetek be, nem fogom tovabb toleralni
jólvan, nem kellett csalódnunk