d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1175176177178179197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 29 2010 11:49am
Quote (Lajo @ 28 Oct 2010 23:57)
mindegy hogy tudni velem-e valakirol, hogy multi vagy sem, ha nincs eleg bizonyitek, akkor nem lehet mit tenni, azt meg nem is ertem milyen erdeke fuzodne Paulnak ahhoz hogy egyeseket futni hagyjon... biztos az a par dollar amit orbra/csillagra koltott, a presztizsveszteseg sokkal nagyobb lenne

ha erzesre bannolnank usereket, akkor meg azert sirnatok, de mindegy is, mindig sirtok...

a valasz egyszeru, ha anyazol, akkor konnyen johet a suspi es/vagy warn

azt meg mar sokszor elmondtam, hogy az hogy valakinek epp mazlija volt es meguszott valamit, meg nem jelenti azt, hogy te igazsagtalanul kaptad meg ami jart

ha zavar, reportold, ha ilyesmit latsz

azt meg nem mondhatom meg hogy miert mi jar pontosan, mert egyreszt esetfuggo, masreszt meg nem fogom nektek kijelolni a hatart, ameddig elmehettek, ne menjetek el semeddig

a szabalyzatban meg regota benne van:

neha persze elofordul hogy hibazunk, foleg ha nem anyanyelvi mod intezkedik, ez benne van a pakliban, ilyenkor forduljatok hozzam

/edit: ha mar itt tartunk, szeretnem kerni, hogy a niggerezest fejezzetek be, nem fogom tovabb toleralni


jólvan, nem kellett csalódnunk
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 29 2010 11:57am
Quote (Lajo @ 28 Oct 2010 22:57)
mindegy hogy tudni velem-e valakirol, hogy multi vagy sem, ha nincs eleg bizonyitek, akkor nem lehet mit tenni, azt meg nem is ertem milyen erdeke fuzodne Paulnak ahhoz hogy egyeseket futni hagyjon... biztos az a par dollar amit orbra/csillagra koltott, a presztizsveszteseg sokkal nagyobb lenne

ha erzesre bannolnank usereket, akkor meg azert sirnatok, de mindegy is, mindig sirtok...

a valasz egyszeru, ha anyazol, akkor konnyen johet a suspi es/vagy warn

azt meg mar sokszor elmondtam, hogy az hogy valakinek epp mazlija volt es meguszott valamit, meg nem jelenti azt, hogy te igazsagtalanul kaptad meg ami jart

ha zavar, reportold, ha ilyesmit latsz

azt meg nem mondhatom meg hogy miert mi jar pontosan, mert egyreszt esetfuggo, masreszt meg nem fogom nektek kijelolni a hatart, ameddig elmehettek, ne menjetek el semeddig

a szabalyzatban meg regota benne van:

neha persze elofordul hogy hibazunk, foleg ha nem anyanyelvi mod intezkedik, ez benne van a pakliban, ilyenkor forduljatok hozzam

/edit: ha mar itt tartunk, szeretnem kerni, hogy a niggerezest fejezzetek be, nem fogom tovabb toleralni


Lajo külföldön él? csak azért gondoltam mert nem használ ékezetet
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 29 2010 12:01pm
Quote (ace07 @ 29 Oct 2010 19:57)
Lajo külföldön él? csak azért gondoltam mert nem használ ékezetet


én se mindig használok


Quote (Cpt_Ghost @ 29 Oct 2010 19:49)
jólvan, nem kellett csalódnunk


neked meg nemtom mi bajod van, tök normális válasz volt ez most imo

This post was edited by TheElderOfTheInternet on Oct 29 2010 12:05pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 29 2010 12:01pm
Quote (ace07 @ 29 Oct 2010 19:57)
Lajo külföldön él? csak azért gondoltam mert nem használ ékezetet


mindeki kulfoldon el aki nem hasznal ekezetet
ez alap dolog.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 29 2010 12:04pm
Quote (Floodban @ 29 Oct 2010 19:01)
mindeki kulfoldon el aki nem hasznal ekezetet
ez alap dolog.


Ismerőseim közül csak a külföldön élő magyarok nem használnak ékezetet, mivel elszoktak tőle, illetve gépcsere miatt.

innen jutott eszembe

This post was edited by ace07 on Oct 29 2010 12:04pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 29 2010 12:04pm
Quote (ace07 @ 29 Oct 2010 20:04)
Ismerőseim közül csak a külföldön élő magyarok nem használnak ékezetet, mivel elszoktak tőle, illetve gépcsere miatt.


cool story bro
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 29 2010 12:05pm
Quote (Floodban @ 29 Oct 2010 19:04)
cool story bro


:(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 29 2010 12:08pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 29 Oct 2010 20:01)
én se mindig használok




neked meg nemtom mi bajod van, tök normális válasz volt ez most imo


hát normálisan megvan fogalmazva, de hogy segített volna? nem.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 29 2010 12:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Oct 2010 20:08)
hát normálisan megvan fogalmazva, de hogy segített volna?  nem.


sirtok.
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 29 2010 12:15pm
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Oct 2010 20:08)
hát normálisan megvan fogalmazva, de hogy segített volna?  nem.


nemtom mi volt a post amire valaszolt, ezelotti tldr-je ota nem neztem a topicra kb, de gondolom valamelyikotok sir hogy kapott valamire, valoszinuleg flamere warnt vagy suspit vagy valamit, xy meg nem
hm?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1175176177178179197Next
Add Reply New Topic New Poll