Quote (Sup3RN0Va @ Apr 12 2010 04:49pm)
igazából nemannyira, úgy van, ahogyan írtad a topicban
ha pl valaki belespammol a topicodba, és te rávágsz arra valamit, az spamnak számít (egyértelmű)
ha valaki beleír valamit a topicodba, pl "eschuta here", arra válaszolhatsz, de nem azzal, hogy bump
a helyes reply az ha a need/offer listedet uppolod, azaz kihúzod azt az eschutat ha a trade sikeres volt, vagy beírod, hogy nem kell az az eschuta és még mindig szükséged van egy olcsóbb/jobb/stb eschutara