Quote (fahrii @ Mar 31 2015 12:59pm)
Odamegyek legközelebb hozzá a konditeremben és megmondom neki h felajánlom neki a szüzességem.
Néhány embert megkérdeztem h szerintük összejöhet e mind azt mondta h külső alapján igen viszont mivel balfasz vagyok a nőkhöz 2 hét után otthagyna. Szóval fasznak se kell szerelmi bánat inkább ignorálom :c
csak addig kéne megerőltetned magad kicsit amíg meg nincs
gondolj úgy rá mint az eddig a gyúrásba fektetett energiád gyümölcsére
megannyi év gyúrásért igazán megérdemli a tested, hogy beledurranthasson egy patront egy prémium récébe