d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1175617571758175917602724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 8 2013 10:58am
Quote (SaRGe77 @ 8 Feb 2013 13:53)
http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/7855695792

Terran

Widow Mine
The primary target damage for Sentinel Missiles has been increased from 125 to 125 +35 vs. Shields.

SZEVASZ kuszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Quote (Fej @ 8 Feb 2013 13:57)
kuszi meg mindig zvtrol beszelt, mondj mar shielded zerg unitokat kerlek


this! (en arrol beszeltem hogy ha mondjuk ket oldalrol droppolnak widowminet, es nem tudod az egyiket idobe obsolni es elhuzni a droneokat akkor sok drneot kinyir egy lovesre. ennyi , ebbol indult az egesz protossrol szo se volt)

Quote (SaRGe77 @ 8 Feb 2013 14:09)
kuszi inkább arról beszélt, hogy op a widowmine, és ebből kifolyólag nerfelni kéne.


nem emlekszek hogy allitottam volna olyat hogy nerfelni kellene a widowminet, az hogy op azt is egyszer irtam meg a vita elejen, amit nem erzek gaznak mivel itt vannak emberkek akik surubben dobaloznak az op kifejezessel mint en. szerintem tudod is hogy kirol van szo. tehat legyszi ne legyel mar 5 eves es szakadj mar le rolam, en mar befejeztem ezt a vitat, mivel latom ghosttal nem tudok ugyse megegyezni ezert mindenki tartsa meg a maga igazat. de ha igy se erzed hogy milyen gaz a vergodesed, amit a postodbol eszre lhet venni akkor majd sylke elmagyarazza :D



Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 8 2013 04:40pm
Quote (kusziyoker @ 8 Feb 2013 17:58)
this! (en arrol beszeltem hogy ha mondjuk ket oldalrol droppolnak widowminet, es nem tudod az egyiket idobe obsolni es elhuzni a droneokat akkor sok drneot kinyir egy lovesre. ennyi , ebbol indult az egesz protossrol szo se volt)



nem emlekszek hogy allitottam volna olyat hogy nerfelni kellene a widowminet, az hogy op azt is egyszer irtam meg a vita elejen, amit nem erzek gaznak mivel itt vannak emberkek akik surubben dobaloznak az op kifejezessel mint en. szerintem tudod is hogy kirol van szo. tehat legyszi ne legyel mar 5 eves es szakadj mar le rolam, en mar befejeztem ezt a vitat, mivel latom ghosttal nem tudok ugyse megegyezni ezert mindenki tartsa meg a maga igazat. de ha igy se erzed hogy milyen gaz a vergodesed, amit a postodbol eszre lhet venni akkor majd sylke elmagyarazza :D


Es en meg le fasznooboztalak, hogy ezt nem tudod megoldani (amikor kb ugyan annyi effort, sőt talán kevesebb mint az ellenfelednek ezt megcsinálnia), de te kijelentetted, hogy a jatek hibaja, es ezek utan kineveztel engem az arrogans fasznak : D dobalozol a megalapozatlan hulyesegeiddel, pont ugy mint az az emlitett 5 eves ^^
egyebkent meg szerintem jobb, ha elkezded keresni, hogy mire mondtam, hogy op konkretan :D olyat meg foleg, ahol nem tudtam ervekkel alatamasztani amit mondtam, csak mert neked ez meg egyszer sem sikerult, es gyanitom soha nem is fog osszejonni.
jaj istenem de jo is itt lenni :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 8 2013 04:50pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 8 2013 10:40pm)
Es en meg le fasznooboztalak, hogy ezt nem tudod megoldani (amikor kb ugyan annyi effort, sőt talán kevesebb mint az ellenfelednek ezt megcsinálnia), de te kijelentetted, hogy a jatek hibaja, es ezek utan kineveztel engem az arrogans fasznak : D dobalozol a megalapozatlan hulyesegeiddel, pont ugy mint az az emlitett 5 eves ^^
egyebkent meg szerintem jobb, ha elkezded keresni, hogy mire mondtam, hogy op konkretan :D olyat meg foleg, ahol nem tudtam ervekkel alatamasztani amit mondtam, csak mert neked ez meg egyszer sem sikerult, es gyanitom soha nem is fog osszejonni.
jaj istenem de jo is itt lenni :D


SZEVASZ cpt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 8 2013 04:52pm
Quote (sylke @ 8 Feb 2013 23:50)
SZEVASZ cpt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


szia syl
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 8 2013 05:52pm
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Feb 2013 23:40)
Es en meg le fasznooboztalak, hogy ezt nem tudod megoldani (amikor kb ugyan annyi effort, sőt talán kevesebb mint az ellenfelednek ezt megcsinálnia), de te kijelentetted, hogy a jatek hibaja, es ezek utan kineveztel engem az arrogans fasznak : D dobalozol a megalapozatlan hulyesegeiddel, pont ugy mint az az emlitett 5 eves ^^
egyebkent meg szerintem jobb, ha elkezded keresni, hogy mire mondtam, hogy op konkretan :D olyat meg foleg, ahol nem tudtam ervekkel alatamasztani amit mondtam, csak mert neked ez meg egyszer sem sikerult, es gyanitom soha nem is fog osszejonni.
jaj istenem de jo is itt lenni :D


mar annyira nem erdekel hogy mi a vita hogy inkabb bocsanatot kerek hogy megbantottam gyenge kis gyerek lelkedet.

This post was edited by kusziyoker on Feb 8 2013 05:52pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 9 2013 03:58am
Quote (kusziyoker @ 9 Feb 2013 00:52)
mar annyira nem erdekel hogy mi a vita hogy inkabb bocsanatot kerek hogy megbantottam gyenge kis gyerek lelkedet.


ezzel ket problema van csak, a te torekeny kis lelked lett megbantva, nekem meg nincs.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 9 2013 04:56am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Jan 2013 18:37)
http://www.twitch.tv/Crystallizelive
majd nemsokára veszek egy webcamerát is és lesz ragecam LOLOL


LOLOL
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 9 2013 04:57am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Feb 2013 10:58)
ezzel ket problema van csak, a te torekeny kis lelked lett megbantva, nekem meg nincs.


beszarok rajtad eskuszom hogy neked kell lenni az utolso szonak.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 9 2013 05:00am
oldalakat kell visszamenni egy normális starcraft posztért, mi a fasz van itt? Régen ha cpt meg is szakértette a balancet, nem volt belőle ekkora veszekedés. Mi változott?
Visszábbolvasgattam és ez egy rage topic.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 9 2013 05:30am
Quote (kusziyoker @ 9 Feb 2013 11:57)
beszarok rajtad eskuszom hogy neked kell lenni az utolso szonak.


400 már a vérnyomásod?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1175617571758175917602724Next
Add Reply New Topic New Poll