Quote (kusziyoker @ 3 Feb 2013 17:13)
nem ertem miert nem huzol oda vissza ahonnan jottel, itt rinyalsz hogy elmesz itthagyod a forumot, es ezt kb egy hetig birtad.
es de kepzeld el volt ilyen te nagyon sotet ember.
edes istenem, ilyen embereknek miert engedik meg hogy eljenek egyaltalan
soha nem volt ilyen te ostoba nyomorek, meg kapott az egyel ezelotti patchben egy upgradet is amivel gyorsabban beassa magat, hogy gyorsan atlehessen rendezni minel kisebb vesztesegekkel. Kizarolag azert jottem vissza, mert fej meggyozott, es en is rajottem, hogy tulajdonkeppen kellemes kikapcsolodas kozolni az ostoba emberekkel, hogy ostobak.
Quote (tevetava @ 3 Feb 2013 17:24)
kuszi_es_30_neonaci_egy_szobor_elott.jpg
rohogtem
tenyleg az, amit mondtam, ilyen semmit hozza nem erto embereknek nem kellene betat adni.
http://www.twitch.tv/Faintlive marci betazik.
This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 3 2013 10:40am