d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1175417551756175717582724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 3 2013 05:45am
Quote (Taszilo.^ @ 3 Feb 2013 12:44)
ne aggodj, sen az osszes serveren gm


hát attól, ha hotsban baneling bustol még egy idióta lesz. de aztán közben meg már mondta kuszi, hogy widowmineokat dropoltak meg mit tudom én, nem a widow mineok miatt vesztette el azt a játékot az az én sanda gyanúm.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 3 2013 05:53am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 3 2013 09:23am
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Feb 2013 12:39)
?????????????????????????????
stop noob ok, addig lehet lőni amig el nem ássa magát teljesen
roflmao.
Hát de én meg meg mondom, mert a terrant pont a widowmineok miatt nem lehet be allinezni (zerggel legalábbis, abban a matchupban ez meg vica-versa igaz, úgyhogy teljesen oké így), attól még, hogy egy top gm(meg egyébként is, béta gm nem sokminden, kr-en meg nem hiszem, hogy így gm lenne) az az idióta aki megcsinálja attól még egy idióta lesz, amúgy is zerg, nem arról híres, hogy gondolkozik, csak cselekszik.


latom meg mindig nyomorek vagy. ezt a burrowed dolgot lehet az uj patchel megvaltoztattak, de attol meg miert kell nekemjonni mint valami idegbeteg fasz.

sen mindenhol gm. es ennyi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 3 2013 09:48am
Quote (kusziyoker @ 3 Feb 2013 16:23)
latom meg mindig nyomorek vagy. ezt a burrowed dolgot lehet az uj patchel megvaltoztattak, de attol meg miert kell nekemjonni mint valami idegbeteg fasz.

sen mindenhol gm. es ennyi

soha nem volt meg csak ilyen koncepcio sem, legyel mar kevesbe retardalt, ty.
azt se tudja mi a fasz van, de azert sir, hogy imba imba imba
edes istenem, ilyen emberekhez miert vezetik egyeltalan be az internetet

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 3 2013 09:49am
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Feb 3 2013 10:06am
szinte már hiányoztatok <3 :D
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 3 2013 10:13am
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Feb 2013 16:48)
soha nem volt meg csak ilyen koncepcio sem, legyel mar kevesbe retardalt, ty.
azt se tudja mi a fasz van, de azert sir, hogy imba imba imba
edes istenem, ilyen emberekhez miert vezetik egyeltalan be az internetet


nem ertem miert nem huzol oda vissza ahonnan jottel, itt rinyalsz hogy elmesz itthagyod a forumot, es ezt kb egy hetig birtad.
es de kepzeld el volt ilyen te nagyon sotet ember.
edes istenem, ilyen embereknek miert engedik meg hogy eljenek egyaltalan

Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 3 2013 10:24am
Quote (kusziyoker @ 3 Feb 2013 17:13)
nem ertem miert nem huzol oda vissza ahonnan jottel, itt rinyalsz hogy elmesz itthagyod a forumot, es ezt kb egy hetig birtad.
es de kepzeld el volt ilyen te nagyon sotet ember.
edes istenem, ilyen embereknek miert engedik meg hogy eljenek egyaltalan


kuszi_es_30_neonaci_egy_szobor_elott.jpg
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 3 2013 10:29am
Quote (kusziyoker @ 3 Feb 2013 17:13)
nem ertem miert nem huzol oda vissza ahonnan jottel, itt rinyalsz hogy elmesz itthagyod a forumot, es ezt kb egy hetig birtad.
es de kepzeld el volt ilyen te nagyon sotet ember.
edes istenem, ilyen embereknek miert engedik meg hogy eljenek egyaltalan


soha nem volt ilyen te ostoba nyomorek, meg kapott az egyel ezelotti patchben egy upgradet is amivel gyorsabban beassa magat, hogy gyorsan atlehessen rendezni minel kisebb vesztesegekkel. Kizarolag azert jottem vissza, mert fej meggyozott, es en is rajottem, hogy tulajdonkeppen kellemes kikapcsolodas kozolni az ostoba emberekkel, hogy ostobak.
Quote (tevetava @ 3 Feb 2013 17:24)
kuszi_es_30_neonaci_egy_szobor_elott.jpg


rohogtem

tenyleg az, amit mondtam, ilyen semmit hozza nem erto embereknek nem kellene betat adni.

http://www.twitch.tv/Faintlive marci betazik.

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 3 2013 10:40am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 3 2013 12:39pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Feb 2013 17:29)
soha nem volt ilyen te ostoba nyomorek, meg kapott az egyel ezelotti patchben egy upgradet is amivel gyorsabban beassa magat, hogy gyorsan atlehessen rendezni minel kisebb vesztesegekkel. Kizarolag azert jottem vissza, mert fej meggyozott, es en is rajottem, hogy tulajdonkeppen kellemes kikapcsolodas kozolni az ostoba emberekkel, hogy ostobak.

rohogtem

tenyleg az, amit mondtam, ilyen semmit hozza nem erto embereknek nem kellene betat adni.

http://www.twitch.tv/Faintlive marci betazik.


mert te kurvara ertelmes vagy,nem tudom kinek kepzeled magad te nyomorek. le is szarom a fejedet./ ennek ellenere Fejnek is megvan rolad a velemenye.
ezentul csak .jpg-ket meg .gif-eket kapsz

Quote (tevetava @ 3 Feb 2013 17:24)
kuszi_es_30_neonaci_egy_szobor_elott.jpg


anyad meg egy vasutas

This post was edited by kusziyoker on Feb 3 2013 12:55pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 3 2013 02:37pm
Quote (kusziyoker @ 3 Feb 2013 19:39)
mert te kurvara ertelmes vagy,nem tudom kinek kepzeled magad te nyomorek. le is szarom a fejedet./ ennek ellenere Fejnek is megvan rolad a velemenye.
ezentul csak .jpg-ket meg .gif-eket kapsz



anyad meg egy vasutas


mad as fuck
Go Back To Magyar Topic List
Prev1175417551756175717582724Next
Add Reply New Topic New Poll