d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1175317541755175617572724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 2 2013 08:28am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 2 2013 10:07am)
http://www.twitch.tv/Crystallizelive
picit másnaposan, de azért béta! valami minőség visszajelzést tolhatnátok amúgy, most, hogy meg lett buherálva az obs :D


fos
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 2 2013 08:29am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Feb 2013 11:07)
http://www.twitch.tv/Crystallizelive
picit másnaposan, de azért béta! valami minőség visszajelzést tolhatnátok amúgy, most, hogy meg lett buherálva az obs :D


hugy :D

egyébként tényleg.
iso jobb internetek

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 2 2013 08:29am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 2 2013 11:42am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 2 2013 11:45am
Quote (tevetava @ 2 Feb 2013 18:42)
http://www.youtube.com/watch?v=63dHIzNX7w0


ultralisk>
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 3 2013 04:51am
Sen streamel
nem akarom megint a dolgokat kezdeni, de egy terran teljesen szetbassza widowmineokkal , meg most vettem eszre hogy airbe is lo, ugyhogy a kannyat aki kitalalta....
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 3 2013 05:06am
Quote (kusziyoker @ 3 Feb 2013 11:51)
Sen streamel
nem akarom megint a dolgokat kezdeni, de egy terran teljesen szetbassza widowmineokkal , meg most vettem eszre hogy airbe is lo, ugyhogy a kannyat aki kitalalta....


observer + 1 stalker > widowmine
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 3 2013 05:10am
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Feb 2013 12:06)
observer + 1 stalker > widowmine


ja hogy ez a sen gyerek zerg, hát zerggel problémásabb, de nem ilyen szar baneling bust allineket kell csinálni, akkor talán nem kap ki egy widowmine miatt.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 3 2013 05:27am
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Feb 2013 12:10)
ja hogy ez a sen gyerek zerg, hát zerggel problémásabb, de nem ilyen szar baneling bust allineket kell csinálni, akkor talán nem kap ki egy widowmine miatt.


nem neztem vegig hogy kikapott e, amugy tossal nem gaz a widowmine kiveve ha messze van az observer. az volt a baj hogy ket oldalrol droppolta oket meg szembol hozta be. meg ugy se lehet hogy odamesz es mint a sporet meg a spinet hogy mikor befurja magat akkor kilovod, onnantol hogy a faszi megnyomta a burrow gombot a widowmineon mar nem lehet csak detectoros cuccal kiloni, engem csak ez zavar nagyon benne.

ja meg hiaba akarod megmondani egy top gm-nek hogyan kellene jatszania (baneling bust allin), nincs hitelessege a szavadnak.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 3 2013 05:39am
Quote (kusziyoker @ 3 Feb 2013 12:27)
nem neztem vegig hogy kikapott e, amugy tossal nem gaz a widowmine kiveve ha messze van az observer. az volt a baj hogy ket oldalrol droppolta oket meg szembol hozta be. meg ugy se lehet hogy odamesz es mint a sporet meg a spinet hogy mikor befurja magat akkor kilovod, onnantol hogy a faszi megnyomta a burrow gombot a widowmineon mar nem lehet csak detectoros cuccal kiloni, engem csak ez zavar nagyon benne.

ja meg hiaba akarod megmondani egy top gm-nek hogyan kellene jatszania (baneling bust allin), nincs hitelessege a szavadnak.


?????????????????????????????
stop noob ok, addig lehet lőni amig el nem ássa magát teljesen
roflmao.
Hát de én meg meg mondom, mert a terrant pont a widowmineok miatt nem lehet be allinezni (zerggel legalábbis, abban a matchupban ez meg vica-versa igaz, úgyhogy teljesen oké így), attól még, hogy egy top gm(meg egyébként is, béta gm nem sokminden, kr-en meg nem hiszem, hogy így gm lenne) az az idióta aki megcsinálja attól még egy idióta lesz, amúgy is zerg, nem arról híres, hogy gondolkozik, csak cselekszik.

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 3 2013 05:42am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 3 2013 05:44am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 3 2013 12:39pm)
?????????????????????????????
stop noob ok, addig lehet lőni amig el nem ássa magát teljesen
roflmao.
Hát de én meg meg mondom, mert a terrant pont a widowmineok miatt nem lehet be allinezni (zerggel legalábbis, abban a matchupban ez meg vica-versa igaz, úgyhogy teljesen oké így), attól még, hogy egy top gm(meg egyébként is, béta gm, lmao) az az idióta aki megcsinálja attól még egy idióta lesz, amúgy is zerg, nem arról híres, hogy gondolkozik, csak cselekszik.


ne aggodj, sen az osszes serveren gm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1175317541755175617572724Next
Add Reply New Topic New Poll