d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1175117521753175417552724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 31 2013 03:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2013 08:09)
hát a terran nem kapott túl sok midnent, de én speciel meg vagyok elégedve a funkcionalitásukkal.


én a designra mondtam, hogy szerintem vérszegény. A gyors medivac meg társai elég faszák, ez nem kérdés, de szerintem a toss egységek sokkal jobbra sikerültek, meg a zergek is. Ők kaptak új mechanizmusokat, a terránok meg kicsit ilyen upgrade jellegűek.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 31 2013 04:31am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2013 11:30)
én a designra mondtam, hogy szerintem vérszegény. A gyors medivac meg társai elég faszák, ez nem kérdés, de szerintem a toss egységek sokkal jobbra sikerültek, meg a zergek is. Ők kaptak új mechanizmusokat, a terránok meg kicsit ilyen upgrade jellegűek.


jatszhatnank vmikor, rakaptam a 3vv3ra
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 31 2013 04:34am
Quote (josheide @ 31 Jan 2013 12:31)
jatszhatnank vmikor, rakaptam a 3vv3ra


csapatban is csak gold vagyok. Gyenge a multitaskingom :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 31 2013 04:53am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2013 12:34)
csapatban is csak gold vagyok. Gyenge a multitaskingom :(


teher alatt no a palma
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2013 04:59am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 31 2013 07:09am)
hát a terran nem kapott túl sok midnent, de én speciel meg vagyok elégedve a funkcionalitásukkal.


nem csodalom, ahogy olvasom hotssal kapcsolatban a kommenteket, kb mindenki azt irja h a tvzt max akkor veszti el ha kozben kikapcsolja a monitort, szal hots utan lehet atveszem a szereped, es napi szinten itt fogok ragelni h micsoda op szarfos lett a terran :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 31 2013 05:44am
5 placementből 3 win és mégis silverbe rakott a béta.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2013 05:45am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 31 2013 12:44pm)
5 placementből 3 win és mégis silverbe rakott a béta.


nekem 5/5 és gold, nincs igazsag
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2013 06:02am
Quote (Fej @ 31 Jan 2013 11:59)
nem csodalom, ahogy olvasom hotssal kapcsolatban a kommenteket, kb mindenki azt irja h a tvzt max akkor veszti el ha kozben kikapcsolja a monitort, szal hots utan lehet atveszem a szereped, es napi szinten itt fogok ragelni h micsoda op szarfos lett a terran :D


inkább csak a sok nyomoréknak ideje lenne megtanulnia játszani, mert most már viable a terran
:)))))))))
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2013 11:34)
csapatban is csak gold vagyok. Gyenge a multitaskingom :(


nem a multitaskingoddal van a baj, egyszerűen non-existent a makrod, mint minden alacsony ligás játékosnak, nincs is konkrétan neked nagyon szükséged multitaskingra lol.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2013 06:07am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 31 2013 01:02pm)
inkább csak a sok nyomoréknak ideje lenne megtanulnia játszani, mert most már viable a terran
:)))))))))



én eddig 5 gamet toltam, szal nem igazán tudom megítélni, jspn irtak sc forumon, legalább 10 terrantol láttam hogy totál freewin a tvz ^^
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2013 06:11am
Quote (Fej @ 31 Jan 2013 13:07)
én eddig 5 gamet toltam, szal nem igazán tudom megítélni, jspn irtak sc forumon, legalább 10 terrantol láttam hogy totál freewin a tvz ^^


mer nób mindenki
marcit pl még mindig kurva nehezen tudom megverni, mar ha meg tudom verni egyaltalan.
na afk lift

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 31 2013 06:11am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1175117521753175417552724Next
Add Reply New Topic New Poll