Quote (Fej @ 31 Jan 2013 11:59)
nem csodalom, ahogy olvasom hotssal kapcsolatban a kommenteket, kb mindenki azt irja h a tvzt max akkor veszti el ha kozben kikapcsolja a monitort, szal hots utan lehet atveszem a szereped, es napi szinten itt fogok ragelni h micsoda op szarfos lett a terran

inkább csak a sok nyomoréknak ideje lenne megtanulnia játszani, mert most már viable a terran
:)))))))))
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2013 11:34)
csapatban is csak gold vagyok. Gyenge a multitaskingom

nem a multitaskingoddal van a baj, egyszerűen non-existent a makrod, mint minden alacsony ligás játékosnak, nincs is konkrétan neked nagyon szükséged multitaskingra lol.