d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1175017511752175317542724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 30 2013 07:29am
ez nagyon durva, nem is tudtam hogy hotsba ilyet lehet majd csinalni :O

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 30 2013 11:11am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 30 2013 03:40pm
Hotsban mi a faszért kellett megváltoztatni az egységek helyét? ez mekkora faszság... Miért nem lehetett a meglévők mellé pakolni... idegesítő
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 30 2013 03:43pm
Quote (CyberPunk666 @ 30 Jan 2013 22:40)
Hotsban mi a faszért kellett megváltoztatni az egységek helyét? ez mekkora faszság... Miért nem lehetett a meglévők mellé pakolni... idegesítő


?_?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 30 2013 03:48pm
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Jan 2013 23:43)
?_?


grid kiosztással játszom és ezért az adott egységek helye határozza meg a billentyűt. Nos sok egység máshova került a rácsban és sorra gyártok mást, mint amit akarok :D

Btw az a replayes dolog kurvajó.

A terran "újítások" csak szerintem sikerültek nagyon bénára? (nulla fantázia, egyszerűen gagyi megvalósítás)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 30 2013 05:00pm
Quote (CyberPunk666 @ 30 Jan 2013 23:48)
grid kiosztással játszom és ezért az adott egységek helye határozza meg a billentyűt. Nos sok egység máshova került a rácsban és sorra gyártok mást, mint amit akarok :D

Btw az a replayes dolog kurvajó.

A terran "újítások" csak szerintem sikerültek nagyon bénára? (nulla fantázia, egyszerűen gagyi megvalósítás)


learn 2 hotkey

amugy tenyleg, a hotkeyek millioszor gyorsabba teszik a jatekod, ezert erdemes megjegyezni oket.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 30 2013 05:07pm
Quote (josheide @ 31 Jan 2013 01:00)
learn 2 hotkey

amugy tenyleg, a hotkeyek millioszor gyorsabba teszik a jatekod, ezert erdemes megjegyezni oket.


szerintem te nem igazán érted én miről beszélek....

Én is hotkeyekkel játszom, de grid leosztással. Ami azt jelenti, hogy az 5*3-as kis jobb alsó réz van levetítve a billentyűzetre:
[q] [w] [e] [r] [t]
[a] [s] [d] [f] [g]
[y] [x] [c] [v] [b]


képpel egyszerűbb:


nos itt, mint látod az adott funkció hotkeye a rácson lévő helyétől függ. Na ezek elhelyezkedését változtatták meg, szerintem feleslegesen.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 30 2013 05:11pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 30 2013 05:12pm
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jan 2013 01:07)
szerintem te nem igazán érted én miről beszélek....

Én is hotkeyekkel játszom, de grid leosztással. Ami azt jelenti, hogy az 5*3-as kis jobb alsó réz van levetítve a billentyűzetre:
[q] [w] [e] [r] [t]
[a] [s] [d] [f] [g]
[y] [x] [c] [v] [b]


képpel egyszerűbb:
http://1.ii.gl/8xS0sw.pnghttp://4.ii.gl/Sqx3_f.pnghttp://3.ii.gl/Oj9rm.png

nos itt, mint látod az adott funkció hotkeye a rácson lévő helyétől függ. Na ezek elhelyezkedését változtatták meg, szerintem feleslegesen.


ahhhh

hat igen igy szivas

de miert griddel jatszol ??
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 30 2013 05:15pm
Quote (josheide @ 31 Jan 2013 01:12)
ahhhh

hat  igen igy szivas

de miert griddel jatszol ??


Mert randommal tolom és így egyszerűbb és tök jól megszoktam minden fajjal, hogy mi hol van. nincs is vele gond, meg fogom szokni ezt is, csak kell hozzá pár játék. De ám még mindig azt gondolom, hogy simán befért volna a régiek mellé és nem kellett volna újrarendezni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2013 12:09am
Quote (CyberPunk666 @ 30 Jan 2013 22:48)
grid kiosztással játszom és ezért az adott egységek helye határozza meg a billentyűt. Nos sok egység máshova került a rácsban és sorra gyártok mást, mint amit akarok :D

Btw az a replayes dolog kurvajó.

A terran "újítások" csak szerintem sikerültek nagyon bénára? (nulla fantázia, egyszerűen gagyi megvalósítás)


hát a terran nem kapott túl sok midnent, de én speciel meg vagyok elégedve a funkcionalitásukkal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1175017511752175317542724Next
Add Reply New Topic New Poll