Quote (josheide @ 31 Jan 2013 01:00)
learn 2 hotkey
amugy tenyleg, a hotkeyek millioszor gyorsabba teszik a jatekod, ezert erdemes megjegyezni oket.
szerintem te nem igazán érted én miről beszélek....
Én is hotkeyekkel játszom, de grid leosztással. Ami azt jelenti, hogy az 5*3-as kis jobb alsó réz van levetítve a billentyűzetre:
[q] [w] [e] [r] [t]
[a] [s] [d] [f] [g]
[y] [x] [c] [v] [b]
képpel egyszerűbb:



nos itt, mint látod az adott funkció hotkeye a rácson lévő helyétől függ. Na ezek elhelyezkedését változtatták meg, szerintem feleslegesen.
This post was edited by CyberPunk666 on Jan 30 2013 05:11pm