Quote (Nerz8 @ 2 May 2013 16:08)
http://www.youtube.com/watch?v=8JT3xhLyXX8
1:21től
mennyire rusnya, ostoba emberek, te jézus istenem
1:42-nél a bal oldali csóka szét van spurizva meg utána a bal oldali csaj is (vagy bogyi)
This post was edited by TouchCow on May 2 2013 08:14am