Quote (Cpt_Ghost @ 28 Jan 2013 22:37)
ja hat itt probaltam de semmi. azert ty
amugy meg annyirea idegesitoek az ilyen emberek, megverem 3gate roboval Hotsba , mert ki akartam probalni. Erre ramir game utan hogy mekkora noob vagyok, meg milyen gaz vagyok mert hotsba all in-ezek. Erre megkerdem hogy milyen ligas wolba, visszair hogy diamondos
mondom neki hogy o mekkora gaz mikor diamondos es nem kepes scoutolni egy 3gate robot, majd veri a mellet hogy jatszunk megegyet. nem akarok es ezert en vagyok a noob -.- ugyan kerlek...
