d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1174917501751175217532724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Jan 28 2013 11:34am
Quote (Fej @ Jan 28 2013 06:06pm)
tegnap akartam bétázni de vmiért folyamat megszakad a patchelés, kiirja h zárjak be mindent, mikor már kurvára bezártam mindent (virusirto is off)


azt akarja hogy ladderez B!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 28 2013 11:55am
Quote (Fej @ 28 Jan 2013 18:06)
tegnap akartam bétázni de vmiért folyamat megszakad a patchelés, kiirja h zárjak be mindent, mikor már kurvára bezártam mindent (virusirto is off)


reboot
amúgy majd tolhatnánk bétát.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 28 2013 11:55am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 28 2013 11:56am
Quote (Fej @ 28 Jan 2013 18:06)
tegnap akartam bétázni de vmiért folyamat megszakad a patchelés, kiirja h zárjak be mindent, mikor már kurvára bezártam mindent (virusirto is off)


indiccsad ujra a gepedet!
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 28 2013 12:16pm
ja, most megint elinditottam és minden gond nélkül szedi, 8,6giga... hát ezzel ma már nem hiszem h játszok :D
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 28 2013 12:38pm
Quote (Fej @ 28 Jan 2013 19:16)
ja, most megint elinditottam és minden gond nélkül szedi, 8,6giga... hát ezzel ma már nem hiszem h játszok :D


kb 2giga utan mar jatszhato
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 28 2013 03:15pm
nem tudja valaki hogy hogyan lehet neveket keresni wolba? mert itt dumal nekem egy srac hogy diamondos de nem hiszem el neki, mivel kb ugy jatszott mint egy silveres...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 28 2013 03:37pm
Quote (kusziyoker @ 28 Jan 2013 22:15)
nem tudja valaki hogy hogyan lehet neveket keresni wolba? mert itt dumal nekem egy srac hogy diamondos de nem hiszem el neki, mivel kb ugy jatszott mint egy silveres...


http://eu.battle.net/sc2/en/search?q=AlPacino
Reménykedj, hogy nyitott valami forum topicot, vagy valami. Ezen kívül máshogy nagyon nem tudsz, ha nincs battletag vagy valami.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 29 2013 08:05am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Jan 2013 22:37)
http://eu.battle.net/sc2/en/search?q=AlPacino
Reménykedj, hogy nyitott valami forum topicot, vagy valami. Ezen kívül máshogy nagyon nem tudsz, ha nincs battletag vagy valami.


ja hat itt probaltam de semmi. azert ty

amugy meg annyirea idegesitoek az ilyen emberek, megverem 3gate roboval Hotsba , mert ki akartam probalni. Erre ramir game utan hogy mekkora noob vagyok, meg milyen gaz vagyok mert hotsba all in-ezek. Erre megkerdem hogy milyen ligas wolba, visszair hogy diamondos
mondom neki hogy o mekkora gaz mikor diamondos es nem kepes scoutolni egy 3gate robot, majd veri a mellet hogy jatszunk megegyet. nem akarok es ezert en vagyok a noob -.- ugyan kerlek... :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 29 2013 08:10am
Quote (kusziyoker @ Jan 29 2013 03:05pm)
ja hat itt probaltam de semmi. azert ty

amugy meg annyirea idegesitoek az ilyen emberek, megverem 3gate roboval Hotsba , mert ki akartam probalni. Erre ramir game utan hogy mekkora noob vagyok, meg milyen gaz vagyok mert hotsba all in-ezek. Erre megkerdem hogy milyen ligas wolba, visszair hogy diamondos
mondom neki hogy o mekkora gaz mikor diamondos es nem kepes scoutolni egy 3gate robot, majd veri a mellet hogy jatszunk megegyet. nem akarok es ezert en vagyok a noob -.- ugyan kerlek... :)


:DDD
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 29 2013 01:29pm
Quote (Fej @ 29 Jan 2013 15:10)
:DDD


marmint Hotsba is ki akartam probalni :D nem ismertem elotte a buildet :DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1174917501751175217532724Next
Add Reply New Topic New Poll