d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1174175176177178197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 29 2010 04:32am
Egyébként az meg már más kérdés, hogy trustedek/modok/medik x%-a azért 'nyalta fel magát', hogy a shopoknak falazzon. ^^
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2010 04:32am
Quote (Baleee @ 29 Oct 2010 11:29)
Ez nem változtat semmin. Attól még te ugyanúgy nem szidhatod juszufot mert van egy kibaszottulde ártatlan multija. Nem scammelt, nem shoppol, nem árul dupedet, lényegében mialófasz gond van vele? Attól függetlenűl, amilyen a személyisége. Ennyi erővel az egész shop bagázsotok is banned lehetne. Mert _elvileg_ az is jsp szabály ellenes.


nem scammelek)csak így állították be), nem árulok dupedet, itemet veszek jspről, mint te, amikor megcsinálod a karidat, akkor ezzel mi a gond van, megmondod nekem? Van fogalmad róla, hogy személy szerint én mit csinálok? Nincs indok, ami miatt akárkit ki lehetne bannolni. Apropó, neked se ez az első accod, ha már az 'ártatlan' multiknál tartunk, csak 50+ warnokkal már nem olyan raj jspzni, ugye?

Quote (Baleee @ 29 Oct 2010 11:32)
Egyébként az meg már más kérdés, hogy trustedek/modok/medik x%-a azért 'nyalta fel magát', hogy a shopoknak falazzon. ^^


micsoda mindenttudó jsp expert, le a kalappal, te hülyébb vagy, mint valaha!

This post was edited by Janou on Oct 29 2010 04:33am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 29 2010 04:38am
Quote (Janou @ 29 Oct 2010 12:32)
nem scammelek)csak így állították be), nem árulok dupedet, itemet veszek jspről, mint te, amikor megcsinálod a karidat, akkor ezzel mi a gond van, megmondod nekem? Van fogalmad róla, hogy személy szerint én mit csinálok? Nincs indok, ami miatt akárkit ki lehetne bannolni. Apropó, neked se ez az első accod, ha már az 'ártatlan' multiknál tartunk, csak 50+ warnokkal már nem olyan raj jspzni, ugye

micsoda mindenttudó jsp expert, le a kalappal, te hülyébb vagy, mint valaha!


Ugyan már, azért nem kell hülyének nézni.

De csináljátok, ti dolgotok, csak ne pofázzatok itt a szabályokról, meg álszenteskedjetek, mert a plafon leszakad.

Egyébként meg a trusted/medi dologgal kapcsolatban. Csak körül kell nézni a világban. Ez nem új dolog és nem is nyilvánosan van csinálva, de ugyanúgy jelen van. Ahogy itt is.


btw, hogy janou te mit csináltál? 'transzformáltál' >.<

This post was edited by Baleee on Oct 29 2010 04:42am
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Oct 29 2010 04:40am
Quote (Baleee @ 29 Oct 2010 12:38)
Ugyan már, azért nem kell hülyének nézni.

De csináljátok, ti dolgotok, csak ne pofázzatok itt a szabályokról, meg álszenteskedjetek, mert a plafon leszakad.


3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): lacoking, hedgehogsword, Klontar

oh hi krisztiansokcsillag :)
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Oct 29 2010 04:48am
lyó ez a topic
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2010 04:56am
Quote (Baleee @ 29 Oct 2010 11:38)
Ugyan már, azért nem kell hülyének nézni.

De csináljátok, ti dolgotok, csak ne pofázzatok itt a szabályokról, meg álszenteskedjetek, mert a plafon leszakad.

Egyébként meg a trusted/medi dologgal kapcsolatban. Csak körül kell nézni a világban. Ez nem új dolog és nem is nyilvánosan van csinálva, de ugyanúgy jelen van. Ahogy itt is.


btw, hogy janou te mit csináltál? 'transzformáltál' >.<


de sajnos annak kell nézzelek, mert hülye vagy és nem fingod sincs semmiről
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 29 2010 04:57am
Quote (Janou @ 29 Oct 2010 12:56)
de sajnos annak kell nézzelek, mert hülye vagy és nem fingod sincs semmiről


Van. De mind1, hagyjuk...
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 29 2010 08:54am
Quote (Baleee @ 29 Oct 2010 12:57)
Van. De mind1, hagyjuk...


:)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 29 2010 09:20am
eleg sok itt a hippi, legyen mar vilagbejke
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2010 09:44am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 29 2010 05:20pm)
eleg sok itt a hippi, legyen mar vilagbejke


Donolj nekem 2k fgt es az lesz!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1174175176177178197Next
Add Reply New Topic New Poll