d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1174175176177178257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Dec 17 2010 07:08am
Quote (ZsDanee @ 17 Dec 2010 15:07)
Classic diarunokban a necro nem robbanthat hullákat?


gondolom a palak nehezmenyezik
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2010 07:15am
Quote (vtibor @ 17 Dec 2010 15:08)
gondolom a palak nehezmenyezik


Ja, most lettem lenoobozva, meg kirakva a partyból, de erről nem tudtam :/
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 17 2010 07:26am
Quote (ZsDanee @ Dec 17 2010 01:15am)
Ja, most lettem lenoobozva, meg kirakva a partyból, de erről nem tudtam :/


en chc ban mindig is csinaltam, de soha nem szoltak erte
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2010 07:40am
Quote (Coolface @ 17 Dec 2010 15:26)
en chc ban mindig is csinaltam, de soha nem szoltak erte


Nem is értem, gyorsabb kill, gyorsabb runok, használjon health potit :D
Van, hogy egy ce megöl vagy 10 szörnyet.

This post was edited by ZsDanee on Dec 17 2010 07:40am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Dec 17 2010 07:48am
Quote (ZsDanee @ 17 Dec 2010 15:40)
Nem is értem, gyorsabb kill, gyorsabb runok, használjon health potit :D
Van, hogy egy ce megöl vagy 10 szörnyet.


a redemp manat is tolt nem csak lajfot.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 17 2010 08:08am
vmi megmondja nekem a chc csrun channelt?
nagyon reg jatszottam, nemtudom :cry:
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2010 08:18am
Quote (vtibor @ 17 Dec 2010 14:48)
a redemp manat is tolt nem csak lajfot.


akkor mana potit
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 17 2010 05:43pm
valaki tudna mondani egy jó baalrun channelt?

eu sc nl
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Dec 18 2010 11:26am
Szeretnék kérni némi info-t druid satyikkal kapcsolatban.

Előfordulhat, hogy ezen tulajdonságokkal spawnol valamilyen pelt: 3ele + 3 nado + 3 hurricane + 2 soc?
Persze eredetileg rare-re gondolok.
Vagy, ha esetleg olyan nem, akkor emilyen: 2 dudu + 3 nado + 3 hurricane + 2 soc?

Előre is köszönöm szépen!
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2010 11:29am
Quote (ScorpionLord @ Dec 18 2010 06:26pm)
Szeretnék kérni némi info-t druid satyikkal kapcsolatban.

Előfordulhat, hogy ezen tulajdonságokkal spawnol valamilyen pelt: 3ele + 3 nado + 3 hurricane + 2 soc?
Persze eredetileg rare-re gondolok.
Vagy, ha esetleg olyan nem, akkor emilyen: 2 dudu + 3 nado + 3 hurricane + 2 soc?

Előre is köszönöm szépen!


spawnolhat mind2, de 3 ele csak magic pelten lehet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1174175176177178257Next
Closed New Topic New Poll