Quote (sunnymarcell @ 12 Apr 2010 17:01)
és ha a haverom akar nekem free bumpolni, akkor beírja, hogy 16/11/6 anni here, én fél órával később beírom, hogy nem kell, akkor az nem számít spamnak, sem early bumpnak?
és az se, ha haver beírja, hogy pm me ft, én fél órával később, hogy pm'd?
hát ne legyen túl feltűnő, hogy a haverod, szval ne minden topicodban az ő offerje legyen
egyébként nem számít early bumpnak, tudomásom szerint
de a free bump meg spam, szval majd ne csak annyit irjon be h "free bump"

jah meg ha annyit írsz, hogy pm'd, akkor lehet azt hiszi a többi user, hogy vele már megbeszélted pmben és megtörtént a trade, szval már nem kell neked az az anni
de szerintem ettől még nem adják fel és fognak postolni azok, akik nagyon megakarnak szabadulni a saját annijuktól
This post was edited by Sup3RN0Va on Apr 12 2010 10:10am