d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1174175176177178232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 10 2010 11:58am
Quote (Floodban @ Apr 10 2010 06:48pm)
mikor editelte utoljara


nekem miért nincs
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 10 2010 11:59am
Quote (Taszilo.^ @ 10 Apr 2010 19:58)
nekem miért nincs


mer az update ota nem editelted
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 10 2010 12:03pm
Quote (Floodban @ Apr 10 2010 06:59pm)
mer az update ota nem editelted


Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Apr 11 2010 12:21pm


a moderátoroknak lehet 2 és fél év után is editelni?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 11 2010 12:23pm
Quote (sunnymarcell @ Apr 11 2010 07:21pm)
http://i40.tinypic.com/11u87fb.jpg

a moderátoroknak lehet 2 és fél év után is editelni?


akármikor
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 12 2010 09:08am
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Apr 12 2010 09:49am
Quote (Vharimatras @ 12 Apr 2010 16:08)


igazából nemannyira, úgy van, ahogyan írtad a topicban

ha pl valaki belespammol a topicodba, és te rávágsz arra valamit, az spamnak számít (egyértelmű)

ha valaki beleír valamit a topicodba, pl "eschuta here", arra válaszolhatsz, de nem azzal, hogy bump
a helyes reply az ha a need/offer listedet uppolod, azaz kihúzod azt az eschutat ha a trade sikeres volt, vagy beírod, hogy nem kell az az eschuta és még mindig szükséged van egy olcsóbb/jobb/stb eschutara
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Apr 12 2010 10:01am
Quote (Sup3RN0Va @ 12 Apr 2010 17:49)
igazából nemannyira, úgy van, ahogyan írtad a topicban

ha pl valaki belespammol a topicodba, és te rávágsz arra valamit, az spamnak számít (egyértelmű)

ha valaki beleír valamit a topicodba, pl "eschuta here", arra válaszolhatsz, de nem azzal, hogy bump
a helyes reply az ha a need/offer listedet uppolod, azaz kihúzod azt az eschutat ha a trade sikeres volt, vagy beírod, hogy nem kell az az eschuta és még mindig szükséged van egy olcsóbb/jobb/stb eschutara


és ha a haverom akar nekem free bumpolni, akkor beírja, hogy 16/11/6 anni here, én fél órával később beírom, hogy nem kell, akkor az nem számít spamnak, sem early bumpnak?

és az se, ha haver beírja, hogy pm me ft, én fél órával később, hogy pm'd?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Apr 12 2010 10:08am
Quote (sunnymarcell @ 12 Apr 2010 17:01)
és ha a haverom akar nekem free bumpolni, akkor beírja, hogy 16/11/6 anni here, én fél órával később beírom, hogy nem kell, akkor az nem számít spamnak, sem early bumpnak?

és az se, ha haver beírja, hogy pm me ft, én fél órával később, hogy pm'd?

hát ne legyen túl feltűnő, hogy a haverod, szval ne minden topicodban az ő offerje legyen

egyébként nem számít early bumpnak, tudomásom szerint

de a free bump meg spam, szval majd ne csak annyit irjon be h "free bump" ;)

jah meg ha annyit írsz, hogy pm'd, akkor lehet azt hiszi a többi user, hogy vele már megbeszélted pmben és megtörtént a trade, szval már nem kell neked az az anni
de szerintem ettől még nem adják fel és fognak postolni azok, akik nagyon megakarnak szabadulni a saját annijuktól

This post was edited by Sup3RN0Va on Apr 12 2010 10:10am
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Apr 12 2010 10:14am
Quote (Sup3RN0Va @ 12 Apr 2010 18:08)
hát ne legyen túl feltűnő, hogy a haverod, szval ne minden topicodban az ő offerje legyen

egyébként nem számít early bumpnak, tudomásom szerint

de a free bump meg spam, szval majd ne csak annyit irjon be h "free bump" ;)

jah meg ha annyit írsz, hogy pm'd, akkor lehet azt hiszi a többi user, hogy vele már megbeszélted pmben és megtörtént a trade, szval már nem kell neked az az anni
de szerintem ettől még nem adják fel és fognak postolni azok, akik nagyon megakarnak szabadulni a saját annijuktól


de jól meg van ez csinálva :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1174175176177178232Next
Closed New Topic New Poll