d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1174817491750175117522724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 28 2013 10:38am
Quote (josheide @ 28 Jan 2013 17:33)
Miert op a muta ??


mert felnyomtak Hotsba a speedjet, meg meg mondott valamit de azt mar nem vartam meg, hogy vegigmondja / de asszem Fej egyszer azt mondta hogy gyorsabban toltodik vissza az elete de ebbe nem vagyok biztos

This post was edited by kusziyoker on Jan 28 2013 10:39am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 28 2013 10:40am
Kinél kell érdeklődni, hogy kipróbálhassam a HOTSot? (inb4 blizzard)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 28 2013 10:41am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jan 2013 18:40)
Kinél kell érdeklődni, hogy kipróbálhassam a HOTSot? (inb4 blizzard)


apukamnal aki a blizznel dolgozik

amugy nekem elvileg van betam
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 28 2013 10:42am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jan 2013 17:40)
Kinél kell érdeklődni, hogy kipróbálhassam a HOTSot? (inb4 blizzard)


http://elorendeles.starcraft2.hu/
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 28 2013 10:46am
Quote (kusziyoker @ 28 Jan 2013 18:42)


szerintem elég nyilvánvaló volt, hogy a bétát akarom kipróbálni, még mielőtt megveszem.

ráadásul ez a szar pont 3 nappal a dupla diákhitel előtt fog megjelenni. grrr.. nem lesz semmi pénzem pont.


Quote (josheide @ 28 Jan 2013 18:41)
apukamnal aki a blizznel dolgozik

amugy nekem elvileg van betam


De te RMAH-ztál, ha jól tudom, szal authenticatorod van ^^
Az iskolai accok nem kaptak bétát? :D

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 28 2013 10:48am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 28 2013 10:49am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jan 2013 17:46)
szerintem elég nyilvánvaló volt, hogy a bétát akarom kipróbálni, még mielőtt megveszem.




De te RMAH-ztál, ha jól tudom, szal authenticatorod van ^^
Az iskolai accok nem kaptak bétát? :D


eloszor olvasd el szerintem

most fizetsz 2000ftot megkapod a betat meg sok buzisagot melle, es mikor megjelenik akkor mar csak 7000penzt kell fizetni. szerintem jobb ajanlat ez mint megvenni dragabber, de te tudod

This post was edited by kusziyoker on Jan 28 2013 10:51am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 28 2013 10:54am
Quote (kusziyoker @ 28 Jan 2013 17:38)
mert felnyomtak Hotsba a speedjet, meg meg mondott valamit de azt mar nem vartam meg, hogy vegigmondja / de asszem Fej egyszer azt mondta hogy gyorsabban toltodik vissza az elete de ebbe nem vagyok biztos


csak a hp regenjét tolták fel, a speedjét nem.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 28 2013 10:54am
Quote (kusziyoker @ 28 Jan 2013 18:49)
eloszor olvasd el szerintem

most fizetsz 2000ftot megkapod a betat meg sok buzisagot melle, es mikor megjelenik akkor mar csak 7000penzt kell fizetni. szerintem jobb ajanlat ez mint megvenni dragabber, de te tudod


jah oké, de ezeket már csak akkor írja, ha rámész a megrendelésre, ezért nem vettem észre. Köszi, tényleg nem rossz ajánlat.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 28 2013 10:54am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jan 2013 18:46)
szerintem elég nyilvánvaló volt, hogy a bétát akarom kipróbálni, még mielőtt megveszem.

ráadásul ez a szar pont 3 nappal a dupla diákhitel előtt fog megjelenni. grrr.. nem lesz semmi pénzem pont.




De te RMAH-ztál, ha jól tudom, szal authenticatorod van ^^
Az iskolai accok nem kaptak bétát? :D


nem, sose rmahztam:)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 28 2013 11:06am
tegnap akartam bétázni de vmiért folyamat megszakad a patchelés, kiirja h zárjak be mindent, mikor már kurvára bezártam mindent (virusirto is off)

Go Back To Magyar Topic List
Prev1174817491750175117522724Next
Add Reply New Topic New Poll