Quote (kusziyoker @ 28 Jan 2013 18:42)
szerintem elég nyilvánvaló volt, hogy a bétát akarom kipróbálni, még mielőtt megveszem.
ráadásul ez a szar pont 3 nappal a dupla diákhitel előtt fog megjelenni. grrr.. nem lesz semmi pénzem pont.
Quote (josheide @ 28 Jan 2013 18:41)
apukamnal aki a blizznel dolgozik
amugy nekem elvileg van betam
De te RMAH-ztál, ha jól tudom, szal authenticatorod van ^^
Az iskolai accok nem kaptak bétát?
This post was edited by CyberPunk666 on Jan 28 2013 10:48am