d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1174717481749175017515001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 29 2013 02:35pm
Quote (Senee @ Nov 29 2013 09:33pm)
ha ez mellé szolna a jegyed mennél oda ülnél le meglátnád mi csináná leülnél azt megprobalnal aludni inkabb?! :G:XDGHX:DX
én nem mernék hozzászolni
ugyis ilyen telefonynomkodos én nem szeretema  telefonokat biztos ke$hat hallgat meg ilyen szarokat ugyis


http://4.ii.gl/RF6sSS.png


elkezdenék játszani egy pénzérmével

véletlenül belepöckölném

:XD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 29 2013 02:37pm
Quote (Senee @ Nov 29 2013 10:33pm)
ha ez mellé szolna a jegyed mennél oda ülnél le meglátnád mi csináná leülnél azt megprobalnal aludni inkabb?! :G:XDGHX:DX
én nem mernék hozzászolni
ugyis ilyen telefonynomkodos én nem szeretema  telefonokat biztos ke$hat hallgat meg ilyen szarokat ugyis


http://4.ii.gl/RF6sSS.png


leraknám a csomagom, és szó nélkül rágyűrném a mellére
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 29 2013 02:37pm
Quote (TrollBoss @ Nov 29 2013 08:35pm)
elkezdenék játszani egy pénzérmével

véletlenül belepöckölném

:XD


azt hittem elöveni egy köteg huszezrest meg a másik kezedel meg a faszodat nyomkodni hogy ércse a nem verpális konumnikáciot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 29 2013 02:39pm
vagy még egy jo hogy mondod neki elnézést de énnekem magas a vérnyomásom és ez a méj dekoltázs fölbasza kérem legyen tekintettel a környezetére és fegye el
ez még vices is érted mert félig hivatalos félik trágár és akkor ebböl lekövetkeztetheti h tök jo fej vagy H:RX?DGHHÉDR?L?LWE!56





5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): bbaallaaggee, Saenchai, hedgehogsword, kuzdithom



This post was edited by Senee on Nov 29 2013 02:42pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Nov 29 2013 02:52pm
Quote (Senee @ 29 Nov 2013 22:39)
vagy még egy jo hogy mondod neki elnézést de énnekem magas a vérnyomásom és ez a méj dekoltázs fölbasza kérem legyen tekintettel a környezetére és fegye el
ez még vices is érted mert félig hivatalos félik trágár és akkor ebböl lekövetkeztetheti h tök jo fej vagy H:RX?DGHHÉDR?L?LWE!56

5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): bbaallaaggee, Saenchai, hedgehogsword, kuzdithom

http://2.ii.gl/3nTPxx.png


sün!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 29 2013 02:55pm
Quote (hedgehogsword @ Nov 29 2013 08:52pm)
sün!


mien cuki :o)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 29 2013 06:36pm
gondolom én vagyok az egyetlen aki még nem látta a boratot?

ez még jobb mint az ali g-ben, pedig csak 10 percet láttam : D
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 29 2013 06:40pm
Quote (Anarkin @ Nov 30 2013 01:36am)
gondolom én vagyok az egyetlen aki még nem látta a boratot?

ez még jobb mint az ali g-ben, pedig csak 10 percet láttam : D


kár hogy a vége szar
de a dictator jó
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 29 2013 06:51pm
Quote (lacketto @ 30 Nov 2013 02:40)
kár hogy a vége szar
de a dictator jó


megnézem azt is köszi
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 29 2013 06:55pm
ma találkoztam küzditomival :))))))))))))

mármint pénteken
Go Back To Magyar Topic List
Prev1174717481749175017515001Next
Closed New Topic New Poll