vagy még egy jo hogy mondod neki elnézést de énnekem magas a vérnyomásom és ez a méj dekoltázs fölbasza kérem legyen tekintettel a környezetére és fegye el
ez még vices is érted mert félig hivatalos félik trágár és akkor ebböl lekövetkeztetheti h tök jo fej vagy H:RX?DGHHÉDR?L?LWE!56
5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): bbaallaaggee, Saenchai,
hedgehogsword, kuzdithom
This post was edited by Senee on Nov 29 2013 02:42pm