Quote (Eoghan @ 30 Apr 2013 22:58)
http://www.youtube.com/watch?v=tf4TIWECZ30
tudom, hogy geci hosszú
de ez lefőzte az agyamat ma estére :DDDD
beletekerve jó volt.
a végén az a visítás...

és képzelem, mennyi ideje küzdhetett, amikor elkezdték videózni ^^
Quote (Vismajor @ 30 Apr 2013 23:02)
az ilyeneket nem szeretem megnézni, mert önkéntelenül is az jut eszembe, hogy ilyeneknek kéne megadnia az elsőbbséget mikor átrobogok a kereszteződésen 60al, és elmegy a kedvem a vezetéstől
nemrég stoppoltam és felvett egy kedves hölgy.
megyünk be a szentendrei úton és valamiről nagyon magyarázott.
egyik kereszteződésnél:
Ő: *magyaráz*
én: piros a lámpa...
Ő: *magyaráz*
én: khm, mondom PIROS a LÁMPA!
Ő: *magyaráz*
én, felkészülve arra, hogy bele kell nyúlnom a kormányba, kézifékbe /ami talán csak kicsivel lesz szarabb, mintha belerohanunk 70-el a kereszteződésbe/
ráüvöltöttem, hogy "piros a lámpa, meg kellene állni..."
erre csikorgó kerekekkel megállunk, elnézést kér, és magyaráz tovább... -.-'
/e:
This post was edited by TassassinHc on Apr 30 2013 04:19pm