d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1174617471748174917502492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 30 2013 04:02pm
Quote (Eoghan @ Apr 30 2013 10:58pm)
http://www.youtube.com/watch?v=tf4TIWECZ30
tudom, hogy geci hosszú
de ez lefőzte az agyamat ma estére :DDDD


az ilyeneket nem szeretem megnézni, mert önkéntelenül is az jut eszembe, hogy ilyeneknek kéne megadnia az elsőbbséget mikor átrobogok a kereszteződésen 60al, és elmegy a kedvem a vezetéstől
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 30 2013 04:10pm
Quote (Eoghan @ 30 Apr 2013 22:58)
http://www.youtube.com/watch?v=tf4TIWECZ30
tudom, hogy geci hosszú
de ez lefőzte az agyamat ma estére :DDDD


beletekerve jó volt.
a végén az a visítás... :D
és képzelem, mennyi ideje küzdhetett, amikor elkezdték videózni ^^


Quote (Vismajor @ 30 Apr 2013 23:02)
az ilyeneket nem szeretem megnézni, mert önkéntelenül is az jut eszembe, hogy ilyeneknek kéne megadnia az elsőbbséget mikor átrobogok a kereszteződésen 60al, és elmegy a kedvem a vezetéstől


nemrég stoppoltam és felvett egy kedves hölgy.
megyünk be a szentendrei úton és valamiről nagyon magyarázott.

egyik kereszteződésnél:
Ő: *magyaráz*
én: piros a lámpa...
Ő: *magyaráz*
én: khm, mondom PIROS a LÁMPA!
Ő: *magyaráz*
én, felkészülve arra, hogy bele kell nyúlnom a kormányba, kézifékbe /ami talán csak kicsivel lesz szarabb, mintha belerohanunk 70-el a kereszteződésbe/
ráüvöltöttem, hogy "piros a lámpa, meg kellene állni..."
erre csikorgó kerekekkel megállunk, elnézést kér, és magyaráz tovább... -.-'



/e:


This post was edited by TassassinHc on Apr 30 2013 04:19pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 1 2013 04:11am
előbb-utóbb Magyarországon is ez lesz :c

Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
May 1 2013 04:32am


Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 1 2013 06:05am
Quote (Nerz8 @ 17 Jun 2011 21:37)


Bump. :D

This post was edited by Namechange on May 1 2013 06:05am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 1 2013 06:06am

egy hasast valaki? :D

Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 1 2013 11:25am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 1 2013 11:28am
Quote (josheide @ 1 May 2013 19:25)
http://www.youtube.com/watch?v=Z19vR1GldRI


ez az első MS-reklám ami tetszik

(akár mennyire is MS-orientált vagyok, valahogy mindig melléfognak/melléfogtak eddig)
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 1 2013 11:45am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 1 2013 12:28pm


20 perce lőttem a váci utcán
faszi plüss pónin ülve szekérrel vontat egy kutyát
a váci utcán
Go Back To Magyar Topic List
Prev1174617471748174917502492Next
Add Reply New Topic New Poll