d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1174617471748174917502724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Jan 26 2013 06:23am
Ironsquidet nézitek?
Mkp még mindig egy isten microban :D, csak az STlife elszomorító..
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 26 2013 06:30am
Quote (lMaD @ Jan 26 2013 01:23pm)
Ironsquidet nézitek?
Mkp még mindig egy isten microban :D, csak az STlife elszomorító..


nézném, de melozom még :( mennyi az állás? lifenál mi az elszomorito?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 26 2013 06:31am
Quote (Fej @ 26 Jan 2013 13:30)
nézném, de melozom még :( mennyi az állás? lifenál mi az elszomorito?


az hogy nem lehet megverni
2:1
mondom en
3:1

This post was edited by SummertimeClothes on Jan 26 2013 06:35am
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Jan 26 2013 06:37am
Quote (SummertimeClothes @ Jan 26 2013 01:31pm)
az hogy nem lehet megverni
2:1
mondom en
3:1


MKp gslben is marine mara bioval verte, itt is nem értem miért nem azt erölteti
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Jan 26 2013 06:39am
Quote (Fej @ Jan 26 2013 01:30pm)
nézném, de melozom még :( mennyi az állás? lifenál mi az elszomorito?


mert olyan mint MKP állandóan támad, ling harass folyamat, cc first ellen 10 pool...
mechre megy MKP még nincs kész az armory de már megy 6-7 muta...
e: picsába ezzel a life gyerekkel :D szegény MKP megint elverte ez a pöcs

This post was edited by lMaD on Jan 26 2013 06:51am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 26 2013 08:36am
MLG. most kapcsoltam ide nem tudom hogy jelenidobe megy e

http://www.teamliquid.net/video/streams/MLGSC2
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 26 2013 08:38am
Quote (kusziyoker @ 26 Jan 2013 16:36)
MLG. most kapcsoltam ide nem tudom hogy jelenidobe megy e

http://www.teamliquid.net/video/streams/MLGSC2


MLG HoTS Exhibitions: Polt vs Dimaga! Bo7! REBROADCAST!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2013 09:13am
Quote (SummertimeClothes @ 26 Jan 2013 13:31)
az hogy nem lehet megverni
2:1
mondom en
3:1


beilleszteném ide ezt a topicot, érdemes.
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66179922&f=214&o=0
z op, been sayin it for years.
mkp/mvp zerggel kezdett volna....
te jo isten.
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Jan 26 2013 09:34am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 26 2013 04:13pm)
beilleszteném ide ezt a topicot, érdemes.
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66179922&f=214&o=0
z op, been sayin it for years.
mkp/mvp zerggel kezdett volna....
te jo isten.


akkor mkp/mvp-t szidnád hogy op zerg :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2013 10:17am
Quote (lMaD @ 26 Jan 2013 16:34)
akkor mkp/mvp-t szidnád hogy op zerg :D


es milyen szep bizonyitekok lennenek erre, mert, hogy senki nem verne meg oket, az biztos : D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1174617471748174917502724Next
Add Reply New Topic New Poll