d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1174517461747174817495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 28 2013 07:29pm




This post was edited by lacketto on Nov 28 2013 07:30pm
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 29 2013 02:01am


old
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 29 2013 02:13am
Quote (Makkertest @ 29 Nov 2013 10:01)
http://i.imgur.com/7kioJq5.jpg

old


fura csávó ez, sose szerettem

(mondjuk d3 streamet alapból nem értem mi értelme nézni, pedig én nézek minden féle gamet)

ArchonTheWizard-ot pl tökre csípem most, hogy ROS-t nézem -- nyugalmat sugároz meg minden, nem úgy mint ez a ZÁLAT
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 29 2013 03:41am
Quote (Makkertest @ 29 Nov 2013 10:01)
http://i.imgur.com/7kioJq5.jpg

old


their surpriced
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 29 2013 04:47am
Jézusom, ez ritka szánalmas feldolgozás lett:

Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 29 2013 05:33am
Quote (-joey- @ 29 Nov 2013 10:47)
Jézusom, ez ritka szánalmas feldolgozás lett:

http://www.youtube.com/watch?v=do0uAMMRpiA


Nem lett már 5132312312x postolva.
Nem.
Kid.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 29 2013 06:21am
Quote (Makkertest @ Nov 29 2013 10:01am)
http://1.1.1.4/bmi/i.imgur.com/7kioJq5.jpg

old


Èhendögölhetne lassan
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 29 2013 07:49am
DPD rohadék egy szállítócég. Kaptam belga sört, de 1 üveg kapásból hiányzik a dobozból ...
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 29 2013 08:02am
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 29 2013 08:08am
Quote (ace07 @ Nov 29 2013 02:49pm)
DPD rohadék egy szállítócég. Kaptam belga sört, de 1 üveg kapásból hiányzik a dobozból ...


Milyet?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1174517461747174817495001Next
Closed New Topic New Poll