Quote (Makkertest @ 29 Nov 2013 10:01)
http://i.imgur.com/7kioJq5.jpg
old
fura csávó ez, sose szerettem
(mondjuk d3 streamet alapból nem értem mi értelme nézni, pedig én nézek minden féle gamet)
ArchonTheWizard-ot pl tökre csípem most, hogy ROS-t nézem -- nyugalmat sugároz meg minden, nem úgy mint ez a ZÁLAT