Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2013 18:26)
én is ott akadtam el, erre azért gondolhattak volna, hogy kb. lehetetlen lesz mobilon, valami könnyítést beleírhattak volna.
úgy próbálgattam, hogy elálltam a hajó bejáratát egy kocsival, hogy ne tudjon felfutni a feka, viszont pár mp után eltűnt a kocsi
illetve rambózni is próbáltam, de a rohadt gépfegyvereikkel kb pikkpakk leszednek
aztán hagytam a picsába, eladtam a nexus 7et és vettem egy ps vitát
