d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1174417451746174717482492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 28 2013 05:13pm
Quote (Senee @ 29 Apr 2013 01:08)
na mondjuk ez meg a másik véglet mikor bekapcsolja, kíváncsi mit írunk és belül őrli magát, mert idegesíti a blokkolt content mező is és akkor mindenhova behányja majd, hogy "post blocked"
hasznos információ


igen, biztos majd belehal a kíváncsiságba, nekemis tökre elbaszná a napom, ha tudnám, hogy valamelyik fasztard írt valami szokásos nyomorékságot, és nem tudom szóról szóra megtanulni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 28 2013 05:14pm
Quote (bajcli @ Apr 29 2013 12:13am)
igen, biztos majd belehal a kíváncsiságba, nekemis tökre elbaszná a napom, ha tudnám, hogy valamelyik fasztard írt valami szokásos nyomorékságot, és nem tudom szóról szóra megtanulni


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddd
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 28 2013 05:17pm
Quote (jarabekg @ Apr 28 2013 11:14pm)
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddd


:XD:D:
de jó, örülsz mi, hogy valaki kimentett

már vert a víz, hogy most írjál-e vagy ne
mert ha írsz, kiderül, hogy kukucskáltál
de ha nem írsz akkor meg szó nélkül marad, hogy egy alávaló szánalom feleselget a Felsőbbrendű Gergelynek

This post was edited by Senee on Apr 28 2013 05:19pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 28 2013 05:30pm
Quote (Senee @ 29 Apr 2013 01:17)
:XD:D:
de jó, örülsz mi, hogy valaki kimentett

már vert a víz, hogy most írjál-e vagy ne
mert ha írsz, kiderül, hogy kukucskáltál
de ha nem írsz akkor meg szó nélkül marad, hogy egy alávaló szánalom feleselget a Felsőbbrendű Gergelynek


>implying ezt most elolvassa
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 28 2013 05:53pm
Quote (bajcli @ Apr 29 2013 12:30am)
>implying ezt most elolvassa


igy elolvastam hogy quetolod, es nevetek hogy vergodik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 28 2013 07:24pm
Quote (jarabekg @ Apr 28 2013 11:53pm)
igy elolvastam hogy quetolod, es nevetek hogy vergodik


csak ahogy te szoktál
mr. fölötted állok
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 29 2013 01:19am
Quote (Senee @ 28 Apr 2013 23:43)
nem hát, de azért minden második postod nekem vagy tassnak szól
inb5 inb6 inb7 inb8 de azért ofc te aztán leszarod tényleg :)

amúgy nem azt mondod jó már a postblocker? igazán bekapcsolhatnád
mi se szívesen olvassuk a beképzelt arrogáns postjaidat

pár napja még azt kérted ne reagáljunk és te se reagálsz
ez megoldaná a problémádat


Quote (Senee @ 28 Apr 2013 23:46)
ad 1. nem nekem írta hanem tassnak
ad 2. most se mi kezdtük a kötekedést




ennyi


hagyjuk ezt a többesszámot, kérlek.
én szívesen olvasom amit írnak. ^_^
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 29 2013 01:23am
Quote (TassassinHc @ Apr 29 2013 07:19am)
hagyjuk ezt a többesszámot, kérlek.
én szívesen olvasom amit írnak. ^_^


jól van
legyél csak a talpnyalójuk

megvívom a harcomat egyedül is
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Apr 29 2013 01:48am
Quote (Senee @ 29 Apr 2013 08:23)
jól van
legyél csak a talpnyalójuk

megvívom a harcomat egyedül is


Röhögök.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 29 2013 01:57am
Quote (Senee @ 29 Apr 2013 09:23)
megvívom a harcomat egyedül is


Go Back To Magyar Topic List
Prev1174417451746174717482492Next
Add Reply New Topic New Poll