Quote (Senee @ 28 Apr 2013 23:43)
nem hát, de azért minden második postod nekem vagy tassnak szól
inb5 inb6 inb7 inb8 de azért ofc te aztán leszarod tényleg

amúgy nem azt mondod jó már a postblocker? igazán bekapcsolhatnád
mi se szívesen olvassuk a beképzelt arrogáns postjaidat
pár napja még azt kérted ne reagáljunk és te se reagálsz
ez megoldaná a problémádat
Quote (Senee @ 28 Apr 2013 23:46)
ad 1. nem nekem írta hanem tassnak
ad 2. most se mi kezdtük a kötekedést
ennyi
hagyjuk ezt a többesszámot, kérlek.
én szívesen olvasom amit írnak.
