Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2013 17:20)
én a hárommal toltam elég sokat, szerintem hozzá lehet szokni, csak pár küldetést tesz szarrá :/ vc viszont lefagy páradik küldetésnél sajna, bár tuti van rá vmi fix.
én a 3ba elakadtam annál a küldetésnél, ahol mesterlövészpuskával kell fedezni a niggát a hajón
lehetetlen érintőn (nekem legalábbis)
azért lehet beszerzem majd az ativ-ra, Vitára sajnos csak a fostos PSP-s GTAk vannak :/
This post was edited by fahrii on Nov 28 2013 09:32am