d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1174317441745174617472492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 28 2013 04:30pm
Quote (TassassinHc @ Apr 28 2013 10:19pm)
rajta van, h ki ölte meg Kennedyt.
itt senki nem keresné ^^


miért
gondolod
magad
viccesnek

inb6 nem gondolod magad viccesnek. akkor nem próbálkoznál folyamatosan
inb5 nem próbálkozol folyamatosan. de
amúgy meg le is szarom, tökmindegy
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 28 2013 04:33pm
nyomjunk egy oldal gecijó poént Tass!
had kapjon agyvérzést ez a flegma úriember itt a postom felett

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 28 2013 04:38pm
Quote (Senee @ Apr 28 2013 10:33pm)
nyomjunk egy oldal gecijó poént Tass!
had kapjon agyvérzést ez a flegma úriember itt a postom felett

http://3.ii.gl/1lsIa.png


nem érsz annyit se, hogy felidegesítsem magam
de örülök, hogy próbálkozol :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 28 2013 04:43pm
Quote (xGurke @ Apr 28 2013 10:38pm)
nem érsz annyit se, hogy felidegesítsem magam
de örülök, hogy próbálkozol :)


nem hát, de azért minden második postod nekem vagy tassnak szól
inb5 inb6 inb7 inb8 de azért ofc te aztán leszarod tényleg :)

amúgy nem azt mondod jó már a postblocker? igazán bekapcsolhatnád
mi se szívesen olvassuk a beképzelt arrogáns postjaidat

pár napja még azt kérted ne reagáljunk és te se reagálsz
ez megoldaná a problémádat
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 28 2013 04:45pm
Quote (Senee @ Apr 28 2013 10:43pm)
nem hát, de azért minden második postod nekem vagy tassnak szól
inb5 inb6 inb7 inb8 de azért ofc te aztán leszarod tényleg :)

amúgy nem azt mondod jó már a postblocker? igazán bekapcsolhatnád
mi se szívesen olvassuk a beképzelt arrogáns postjaidat

pár napja még azt kérted ne reagáljunk és te se reagálsz
ez megoldaná a problémádat


dehát most te kezdted a "basszuk őket fel" képeddel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 28 2013 04:46pm
Quote (AngryBug @ Apr 28 2013 10:45pm)
dehát most te kezdted a "basszuk őket fel" képeddel


ad 1. nem nekem írta hanem tassnak
ad 2. most se mi kezdtük a kötekedést


Quote (xGurke @ Apr 28 2013 10:30pm)
miért
gondolod
magad
viccesnek

inb6 nem gondolod magad viccesnek. akkor nem próbálkoznál folyamatosan
inb5 nem próbálkozol folyamatosan. de
amúgy meg le is szarom, tökmindegy


ennyi
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 28 2013 04:56pm
Quote (Senee @ Apr 28 2013 11:46pm)
ad 1. nem nekem írta hanem tassnak
ad 2. most se mi kezdtük a kötekedést




ennyi


de gurke legalább vicces
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 28 2013 04:57pm
Quote (Eoghan @ Apr 28 2013 10:56pm)
de gurke legalább vicces


meg te is

Quote (Eoghan @ Apr 22 2013 03:05pm)





ja... nem

This post was edited by Senee on Apr 28 2013 04:57pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 28 2013 05:07pm
>tfw mukodik apostblocker, es nem idegesitem magam ezen a ket nyomorekon
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 28 2013 05:08pm
Quote (jarabekg @ Apr 28 2013 11:07pm)
>tfw mukodik apostblocker, es nem idegesitem magam ezen a ket nyomorekon


na mondjuk ez meg a másik véglet mikor bekapcsolja, kíváncsi mit írunk és belül őrli magát, mert idegesíti a blokkolt content mező is és akkor mindenhova behányja majd, hogy "post blocked"
hasznos információ
Go Back To Magyar Topic List
Prev1174317441745174617472492Next
Add Reply New Topic New Poll