Quote (xGurke @ Apr 28 2013 10:38pm)
nem érsz annyit se, hogy felidegesítsem magam
de örülök, hogy próbálkozol

nem hát, de azért minden második postod nekem vagy tassnak szól
inb5 inb6 inb7 inb8 de azért ofc te aztán leszarod tényleg

amúgy nem azt mondod jó már a postblocker? igazán bekapcsolhatnád
mi se szívesen olvassuk a beképzelt arrogáns postjaidat
pár napja még azt kérted ne reagáljunk és te se reagálsz
ez megoldaná a problémádat