☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
1742
1743
1744
1745
1746
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665898
Replies: 50000
Track Topic
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#17431
Nov 28 2013 04:01am
http://www.2perc.hu/igy-toltik-ki-az-amerikai-diakok-az-europa-vakterkepet/
nem azért postolom hogy amerikát szidjam, egyszerűen vicces egy két jelölés :DDD
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#17432
Nov 28 2013 04:13am
Quote (Inakwo @ Nov 28 2013 11:01am)
http://www.2perc.hu/igy-toltik-ki-az-amerikai-diakok-az-europa-vakterkepet/
nem azért postolom hogy amerikát szidjam, egyszerűen vicces egy két jelölés :DDD
en rohogtem rajta de szerintem van olyan aki jobban ki toltotte mint en tudnam
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#17433
Nov 28 2013 04:14am
Quote (daneeka10 @ 28 Nov 2013 11:13)
en rohogtem rajta de szerintem van olyan aki jobban ki toltotte mint en tudnam
middle earth
:DD
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#17434
Nov 28 2013 04:18am
Quote (Inakwo @ Nov 28 2013 11:14am)
middle earth
:DD
egyedul a middle earthen rohogtem
mondjuk ha elem raknanak egy usa terkepet amin be kene jelolnomm az allamokat sokkal rosszabbul teljesitenek mint ezek
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#17435
Nov 28 2013 04:22am
Quote (jarabekg @ 28 Nov 2013 11:18)
egyedul a middle earthen rohogtem
mondjuk ha elem raknanak egy usa terkepet amin be kene jelolnomm az allamokat sokkal rosszabbul teljesitenek mint ezek
azért irtam hogy csak a vicc kedvért postoltam
én is kb igy lennék ahogy te
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#17436
Nov 28 2013 04:23am
Quote (Inakwo @ 28 Nov 2013 12:01)
http://www.2perc.hu/igy-toltik-ki-az-amerikai-diakok-az-europa-vakterkepet/
nem azért postolom hogy amerikát szidjam, egyszerűen vicces egy két jelölés :DDD
nekem se menne jobban szerintem
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#17437
Nov 28 2013 04:25am
en az afrikaisat kb 15 perc alatt tudtam csak kitolteni
muveletlennek erzem magam
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#17438
Nov 28 2013 04:56am
Quote (jarabekg @ 28 Nov 2013 11:25)
en az afrikaisat kb 15 perc alatt tudtam csak kitolteni
muveletlennek erzem magam
jo mondjuk az amerikaiknak sem egyszerű valóban, mert a balkán az elmult 20 évben kb 2 évente változott
egy országból lett 10 :DDD
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#17439
Nov 28 2013 05:10am
megláttam ezt a gifet és megint tudatosult bennem hogy ez volt a világ legjobb játéka
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#17440
Nov 28 2013 05:13am
Quote (Fej @ 28 Nov 2013 13:10)
http://static2.wikia.nocookie.net/__cb20131006192418/diablo/images/9/91/Blood_Knight_%28Diablo_I%29.gif
megláttam ezt a gifet és megint tudatosult bennem hogy ez volt a világ legjobb játéka
ebben egyetértünk
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1742
1743
1744
1745
1746
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact