d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1174217431744174517465001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 28 2013 04:01am
http://www.2perc.hu/igy-toltik-ki-az-amerikai-diakok-az-europa-vakterkepet/

nem azért postolom hogy amerikát szidjam, egyszerűen vicces egy két jelölés :DDD
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 28 2013 04:13am
Quote (Inakwo @ Nov 28 2013 11:01am)
http://www.2perc.hu/igy-toltik-ki-az-amerikai-diakok-az-europa-vakterkepet/

nem azért postolom hogy amerikát szidjam, egyszerűen vicces egy két jelölés :DDD


en rohogtem rajta de szerintem van olyan aki jobban ki toltotte mint en tudnam
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 28 2013 04:14am
Quote (daneeka10 @ 28 Nov 2013 11:13)
en rohogtem rajta de szerintem van olyan aki jobban ki toltotte mint en tudnam


middle earth

:DD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 28 2013 04:18am
Quote (Inakwo @ Nov 28 2013 11:14am)
middle earth

:DD


egyedul a middle earthen rohogtem

mondjuk ha elem raknanak egy usa terkepet amin be kene jelolnomm az allamokat sokkal rosszabbul teljesitenek mint ezek
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 28 2013 04:22am
Quote (jarabekg @ 28 Nov 2013 11:18)
egyedul a middle earthen rohogtem

mondjuk ha elem raknanak egy usa terkepet amin be kene jelolnomm az allamokat sokkal rosszabbul teljesitenek mint ezek


azért irtam hogy csak a vicc kedvért postoltam

én is kb igy lennék ahogy te
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 28 2013 04:23am
Quote (Inakwo @ 28 Nov 2013 12:01)
http://www.2perc.hu/igy-toltik-ki-az-amerikai-diakok-az-europa-vakterkepet/

nem azért postolom hogy amerikát szidjam, egyszerűen vicces egy két jelölés :DDD


nekem se menne jobban szerintem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 28 2013 04:25am
en az afrikaisat kb 15 perc alatt tudtam csak kitolteni

muveletlennek erzem magam
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 28 2013 04:56am
Quote (jarabekg @ 28 Nov 2013 11:25)
en az afrikaisat kb 15 perc alatt tudtam csak kitolteni

muveletlennek erzem magam


jo mondjuk az amerikaiknak sem egyszerű valóban, mert a balkán az elmult 20 évben kb 2 évente változott

egy országból lett 10 :DDD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2013 05:10am


megláttam ezt a gifet és megint tudatosult bennem hogy ez volt a világ legjobb játéka
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Nov 28 2013 05:13am
Quote (Fej @ 28 Nov 2013 13:10)
http://static2.wikia.nocookie.net/__cb20131006192418/diablo/images/9/91/Blood_Knight_%28Diablo_I%29.gif

megláttam ezt a gifet és megint tudatosult bennem hogy ez volt a világ legjobb játéka


ebben egyetértünk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1174217431744174517465001Next
Closed New Topic New Poll