Quote (anyd @ 27 Nov 2013 15:55)
csinálhatnál egy kapcsolatot saját magával, hogy mondjuk együtt járóröznek
közúti bírságolás a téma, 4 egyed van eddig (jármű-sofőr-rendőr-rendőrkapitányság), eléggé béta még, most kezdtem el tervezgetni az ER modellt