d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11731741751761774765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Jul 3 2015 06:32am
Quote (Smat @ Jul 3 2015 12:51pm)
Bump, valaki hlep.


Replyztem csak kibaszott flood control
Szóval attól függ milyen helyre mész
suit nem hiszem h bárhová kéne ha étterem akkor lazább ing meg fekete farmer kombo
Szál attól függ hol lesz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2015 06:36am
Holnap mondocon kvali
Megkene nyerni :$
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 3 2015 06:37am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 3 2015 11:58am)
menj focimezben


This.
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Jul 3 2015 06:40am
Quote (Smat @ 3 Jul 2015 11:51)
Bump, valaki hlep.


Szerintem attól függ, hova mentek... Ha a sarki kocsmába, akkor mindennapos cucc, amit szeretsz, de ha valami puccos étterembe, akkor nyilvánvalóan jobban ki kell rittyenteni magad. ^^
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 3 2015 06:42am
nah, végre vége a vizsgaidőszaknak :3
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 3 2015 07:54am
Mi a különbség első es másodosztály között icn? Azon kivul h mas színű huzat van a széken.
Nincs wifi, koszos szar az egesz, mi kerül 400ftal többe?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 3 2015 08:07am


ez hülye
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 3 2015 08:14am
Quote (Flutter @ Jul 3 2015 03:07pm)


Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2015 08:16am
Quote (Taszilo.^ @ 3 Jul 2015 16:14)
http://www.youtube.com/watch?v=iN1beukMJJc


ez fake
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 3 2015 08:17am
Quote (fahrii @ Jul 3 2015 02:54pm)
Mi a különbség első es másodosztály között icn? Azon kivul h mas színű huzat van a széken.
Nincs wifi, koszos szar az egesz, mi kerül 400ftal többe?


Több a hely, kényelmesebben elférsz. 1. osztályon 60 ülőhely van, 2. osztályon 80. Meg általában kevesebben vannak az első osztályú kocsikban (kivéve persze, ha már csak oda van jegy).
Go Back To Magyar Topic List
Prev11731741751761774765Next
Add Reply New Topic New Poll