Quote (fahrii @ Jul 3 2015 02:54pm)
Mi a különbség első es másodosztály között icn? Azon kivul h mas színű huzat van a széken.
Nincs wifi, koszos szar az egesz, mi kerül 400ftal többe?
Több a hely, kényelmesebben elférsz. 1. osztályon 60 ülőhely van, 2. osztályon 80. Meg általában kevesebben vannak az első osztályú kocsikban (kivéve persze, ha már csak oda van jegy).