d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1173174175176177197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 29 2010 03:39am
Quote (Akizk @ 29 Oct 2010 10:06)
ebben igazad van, de szerintem ez a pokeres sztori sántít


amúgy meg elég gáz h pl beleírom 1 postba pl: anyáááád :D:D:D és erre suspit kapok mert anyázás-.-


Én az uccsót (suspit) azért kaptam mert azt írtam greendaynek, hogy takarodj...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2010 03:46am
Quote (Baleee @ 29 Oct 2010 11:39)
Én az uccsót (suspit) azért kaptam mert azt írtam greendaynek, hogy takarodj...


Tulkapas!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 29 2010 03:57am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Oct 2010 11:46)
Tulkapas!


Én geci!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 29 2010 03:58am
Quote (Baleee @ 29 Oct 2010 11:57)
Én geci!


Report'd!
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2010 04:17am
Quote (banyek @ 29 Oct 2010 08:35)
én azért a helye(d-tek)ben csendben maradnék, mr botparkot üzemeltetek, fgvel kereskedem, kutyákat tartok tradeket lebonyolítani, "csalunk poker részlegen, majd hülyének nézünk mindenkit", a multikat kreálunk tradelni, multit adunk-veszünkről,  nem is beszélve. Anyukát meg csókoltatom, sírni tessék nála, mr tök tiszta TEAM..


többet teszek jspért néhány dolgommal, mint te, másrészt a póker részleges dologról szart se tudsz, soha nem is játszottam ott, az egyik hozzád hasonló hülyegyerek kiadta magát, hogy én vagyok és úgy húzott le embereket.
Multikról fogalmam sincs, miről beszélsz, csak habzik a szád kispajtás, csak vergődsz, ahogy szoktál.
azt a jó édes anyádat meg én is üdvözlöm, add át neki, ha legközelebb mész!

Quote (Zayl @ 29 Oct 2010 08:51)
Hát Jozef nem a szívem csücske, és sok baromságot összehord, és elég nagy bunkó tud lenni, de ebben van valami. :unsure:


erre meg csak azt tudom mondani, hogy a legjobb barátodnak falaztál bizonyos ügyletekben, miközben csak egy kis piti tolvaj
csak az én nevem alatt nem a trusted villog :)

This post was edited by Janou on Oct 29 2010 04:20am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 29 2010 04:23am
Quote (Janou @ 29 Oct 2010 12:17)
többet teszek jspért néhány dolgommal, mint te, másrészt a póker részleges dologról szart se tudsz, soha nem is játszottam ott, az egyik hozzád hasonló hülyegyerek kiadta magát, hogy én vagyok és úgy húzott le embereket.
Multikról fogalmam sincs, miről beszélsz, csak habzik a szád kispajtás, csak vergődsz, ahogy szoktál.
azt a jó édes anyádat meg én is üdvözlöm, add át neki, ha legközelebb mész!



erre meg csak azt tudom mondani, hogy a legjobb barátodnak falaztál bizonyos ügyletekben, miközben csak egy kis piti tolvaj
csak az én nevem alatt nem a trusted villog :)


Ső te vagy a jsp szülőatyja. Letettél vmit a jsp asztalára, gg!
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2010 04:26am
Quote (Baleee @ 29 Oct 2010 11:23)
Ső te vagy a jsp szülőatyja. Letettél vmit a jsp asztalára, gg!


nem kell az utálatos belepofázás, mert tőled csak ez jön egész nap, úgyhogy el is takarodhatsz, ugyanezzel a lendülettel, amivel bejöttél ide
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 29 2010 04:28am
Bármilyen nehéz is meg kéne állnotok, hogy nem "anyáztok", nem külditek el a másikat melegebb éghajlatokra ... (úgy sem ér semmit, ahogy látom... akkor meg fölösleges)
Ha igazatok is van, akkor is warnt fogtok kapni... aki nem akar kapni az ne káromkodjon akinek meg mind1 az után ne csodálkozzon.

Quote (Janou @ Oct 29 2010 12:26pm)
...


ha egy sima "takarodjért" warn jár.. ezért is járhat.


This post was edited by LindaPpP on Oct 29 2010 04:29am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 29 2010 04:29am
Quote (Janou @ 29 Oct 2010 12:26)
nem kell az utálatos belepofázás, mert tőled csak ez jön egész nap, úgyhogy el is takarodhatsz, ugyanezzel a lendülettel, amivel bejöttél ide


Ez nem változtat semmin. Attól még te ugyanúgy nem szidhatod juszufot mert van egy kibaszottulde ártatlan multija. Nem scammelt, nem shoppol, nem árul dupedet, lényegében mialófasz gond van vele? Attól függetlenűl, amilyen a személyisége. Ennyi erővel az egész shop bagázsotok is banned lehetne. Mert _elvileg_ az is jsp szabály ellenes.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 29 2010 04:29am
Quote (Lajo @ Oct 28 2010 09:57pm)
mindegy hogy tudni velem-e valakirol, hogy multi vagy sem, ha nincs eleg bizonyitek, akkor nem lehet mit tenni, azt meg nem is ertem milyen erdeke fuzodne Paulnak ahhoz hogy egyeseket futni hagyjon... biztos az a par dollar amit orbra/csillagra koltott, a presztizsveszteseg sokkal nagyobb lenne

ha erzesre bannolnank usereket, akkor meg azert sirnatok, de mindegy is, mindig sirtok...

a valasz egyszeru, ha anyazol, akkor konnyen johet a suspi es/vagy warn

azt meg mar sokszor elmondtam, hogy az hogy valakinek epp mazlija volt es meguszott valamit, meg nem jelenti azt, hogy te igazsagtalanul kaptad meg ami jart

ha zavar, reportold, ha ilyesmit latsz

azt meg nem mondhatom meg hogy miert mi jar pontosan, mert egyreszt esetfuggo, masreszt meg nem fogom nektek kijelolni a hatart, ameddig elmehettek, ne menjetek el semeddig

a szabalyzatban meg regota benne van:

neha persze elofordul hogy hibazunk, foleg ha nem anyanyelvi mod intezkedik, ez benne van a pakliban, ilyenkor forduljatok hozzam

/edit: ha mar itt tartunk, szeretnem kerni, hogy a niggerezest fejezzetek be, nem fogom tovabb toleralni


mert te minden pm re válaszolsz..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1173174175176177197Next
Add Reply New Topic New Poll