d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1173174175176177257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 15 2010 06:26am
Quote (ZsDanee @ 15 Dec 2010 13:26)
Valaki tudna segíteni eu sc cl ladd-ban cuccolni?


<pm
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Dec 15 2010 06:27am
Quote (Janou @ 15 Dec 2010 14:26)
<pm


Pm sent, ty.
Member
Posts: 225
Joined: Aug 11 2009
Gold: 14.04
Dec 15 2010 08:36am
Quote (Oberon_os @ Dec 15 2010 01:41pm)
Neten tolod, vagy single player?


neten
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Dec 15 2010 11:41am
Goldfind baba - milyen armort, amut szokás/érdemes használni?

This post was edited by aduin on Dec 15 2010 11:41am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 15 2010 11:43am
Quote (aduin @ Dec 15 2010 05:41pm)
Goldfind baba - milyen armort, amut szokás/érdemes használni?

wealth armor, 3wc+80eg amu
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 16 2010 05:53am
Quote (Rubyx @ 15 Dec 2010 15:36)
neten


Ez esetben azok, amiket Liliomtipró kollega írt elérhetőek, és ajánlom is őket. Ha single playert játszanál írnék olcsóbb megoldásokat, de bneten azokat is viszonylag könnyű megszerezni, és nagyon sokat erősítenek a karaktereden.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 16 2010 07:11am
valaki egy rusholni tudó euscl karival meg tudna dobni egy fél órára? köszönöm szépen.
Member
Posts: 225
Joined: Aug 11 2009
Gold: 14.04
Dec 16 2010 01:17pm
Sziasztok,

Régebben a perfect gem-eknek volt értéke itt fórumon (mentéseim alapján 15pg-t adtam el 4 fg-ért). Jelenleg 40pg-ért kínálnak 1 fg-t. Ennyire lement az ára? Játékban még egy pul-t sem akarnak adni érte. Én vagyok szerencsétlen egyenlőre, vagy tényleg nem éri meg szorgalmasan gyűjtögetni a kis kavicsokat?

Szép estét,
Rubyx
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 16 2010 01:57pm
Quote (Rubyx @ Dec 16 2010 08:17pm)
Sziasztok,

Régebben a perfect gem-eknek volt értéke itt fórumon (mentéseim alapján 15pg-t adtam el 4 fg-ért). Jelenleg 40pg-ért kínálnak 1 fg-t. Ennyire lement az ára? Játékban még egy pul-t sem akarnak adni érte. Én vagyok szerencsétlen egyenlőre, vagy tényleg nem éri meg szorgalmasan gyűjtögetni a kis kavicsokat?

Szép estét,
Rubyx


gem accokat biztos veszik kb 100 fgért
de gyujtogess p rubykat meg amethisteket, azoknak is biztos jo az ara
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2010 07:07am
Classic diarunokban a necro nem robbanthat hullákat?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1173174175176177257Next
Closed New Topic New Poll