Quote (Gezapista @ 5 Apr 2010 09:53)
http://img34.imageshack.us/img34/6231/bloeh.jpg
Csajomnál felraktam d2-t indítom és ezt a hibaüzenetet dobja ki.
leszedtem directxet hátha az a baj, de nem jött be.
vki tudna segíteni pm-ben vagy itt?
Előre is köszönöm.
/e
d2-s topicba akartam
postold a hatter kitakart reszet.
egyebkent meg rakd vissza a directxet, (xpre a 9.0c a legfrissebb ami felmegy asszem)
es futtasd a diablo video testet... a star menuben talalod, vagy a d2 mappajaban vmi vidtest.exe vagy honlo neven.