d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1173817391740174117425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Nov 26 2013 06:16pm
Quote (Anarkin @ Nov 27 2013 12:06am)
remélem néha nem megyek túl messzire a vicces emailekkel, úgy hogy kétszer láttam :D

inb4 hol a vicc, etc


ezek nem is időpontok :bonk:
nálunk egyébként az ilyeneket tolják az előadók is, egyik-másik még viccelődni is próbál:


This post was edited by kuzdithom on Nov 26 2013 06:21pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 27 2013 01:59am
Quote (RRC @ 26 Nov 2013 23:48)
http://imgur.com/ER8PU5M

lestat és felesége


gondolom razer lesz a gyerek neve
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 27 2013 04:05am
8 óta filmet keresek... de semmi jót nem találok lol
De legalább mar eltelt 3 óra a munka időmből. :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 27 2013 04:19am
Quote (Psyclon @ Nov 27 2013 11:05am)
8 óta filmet keresek... de semmi jót nem találok lol
De legalább mar eltelt 3 óra a munka időmből. :D


D3 nem megy meló helyen?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 27 2013 05:56am
Quote (Anarkin @ 27 Nov 2013 00:06)
remélem néha nem megyek túl messzire a vicces emailekkel, úgy hogy kétszer láttam :D

inb4 hol a vicc, etc


Te nem vicces vagy hanem...
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 27 2013 06:01am
Quote (Fej @ 27 Nov 2013 11:19)
D3 nem megy meló helyen?


2honapja nem is játszom vele lol
Amúgy nem.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 27 2013 06:12am
Quote (Psyclon @ Nov 27 2013 01:01pm)
2honapja nem is játszom vele lol
Amúgy nem.


miert nem? ha egesz nap sczhetek akkor cserelhetnenk munkahelyet
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 27 2013 06:15am
Quote (Fej @ 27 Nov 2013 13:12)
miert nem? ha egesz nap sczhetek akkor cserelhetnenk munkahelyet


Mert hülyén nézne ki az olemben egy laptop meg kényelmetlen is lenne.
Tableten nézek filmet. Az nem annyira feltűnő :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 27 2013 06:17am
Quote (Psyclon @ 27 Nov 2013 14:15)
Mert hülyén nézne ki az olemben egy laptop meg kényelmetlen is lenne.
Tableten nézek filmet. Az nem annyira feltűnő :D


nekem is kell 1 ilyen munka
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 27 2013 06:55am
Quote (fahrii @ 27 Nov 2013 13:17)
nekem is kell 1 ilyen munka


Nyáron hülyét kapnál.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1173817391740174117425001Next
Closed New Topic New Poll