☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
1738
1739
1740
1741
1742
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665912
Replies: 50000
Track Topic
kuzdithom
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
15.00
#17391
Nov 26 2013 06:16pm
Quote (Anarkin @ Nov 27 2013 12:06am)
remélem néha nem megyek túl messzire a vicces emailekkel, úgy hogy kétszer láttam
inb4 hol a vicc, etc
ezek nem is időpontok
nálunk egyébként az ilyeneket tolják az előadók is, egyik-másik még viccelődni is próbál:
This post was edited by kuzdithom on Nov 26 2013 06:21pm
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#17392
Nov 27 2013 01:59am
Quote (RRC @ 26 Nov 2013 23:48)
http://imgur.com/ER8PU5M
lestat és felesége
gondolom razer lesz a gyerek neve
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#17393
Nov 27 2013 04:05am
8 óta filmet keresek... de semmi jót nem találok lol
De legalább mar eltelt 3 óra a munka időmből.
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#17394
Nov 27 2013 04:19am
Quote (Psyclon @ Nov 27 2013 11:05am)
8 óta filmet keresek... de semmi jót nem találok lol
De legalább mar eltelt 3 óra a munka időmből.
D3 nem megy meló helyen?
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#17395
Nov 27 2013 05:56am
Quote (Anarkin @ 27 Nov 2013 00:06)
remélem néha nem megyek túl messzire a vicces emailekkel, úgy hogy kétszer láttam
inb4 hol a vicc, etc
Te nem vicces vagy hanem...
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#17396
Nov 27 2013 06:01am
Quote (Fej @ 27 Nov 2013 11:19)
D3 nem megy meló helyen?
2honapja nem is játszom vele lol
Amúgy nem.
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#17397
Nov 27 2013 06:12am
Quote (Psyclon @ Nov 27 2013 01:01pm)
2honapja nem is játszom vele lol
Amúgy nem.
miert nem? ha egesz nap sczhetek akkor cserelhetnenk munkahelyet
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#17398
Nov 27 2013 06:15am
Quote (Fej @ 27 Nov 2013 13:12)
miert nem? ha egesz nap sczhetek akkor cserelhetnenk munkahelyet
Mert hülyén nézne ki az olemben egy laptop meg kényelmetlen is lenne.
Tableten nézek filmet. Az nem annyira feltűnő
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#17399
Nov 27 2013 06:17am
Quote (Psyclon @ 27 Nov 2013 14:15)
Mert hülyén nézne ki az olemben egy laptop meg kényelmetlen is lenne.
Tableten nézek filmet. Az nem annyira feltűnő
nekem is kell 1 ilyen munka
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#17400
Nov 27 2013 06:55am
Quote (fahrii @ 27 Nov 2013 13:17)
nekem is kell 1 ilyen munka
Nyáron hülyét kapnál.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1738
1739
1740
1741
1742
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact