d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1173717381739174017415001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 26 2013 12:28pm
Quote (-joey- @ 26 Nov 2013 16:27)
Sztori:

Rendeltem online vacsorát, bankkártyás fizetéssel. Mivel gyakran rendelek tőlük, volt ilyen currency-m, amiből, ha x darabot összegyűjtök x HUF kedvezményre jogosít. Szóval, a rendelés lement, a currency-t megadtam, kiírta a kedvezményes fizetendőt, a banki felületen kitöltöttem a mezőket, elküld, és jött egy "Sikertelen fizetés" üzenet. OK, semmi gond, küldjük el még egyszer. Vagyis küldeném, csak nézem, hogy azért az összegyűlt currency-t már levonta. Kezdett gyanús lenni a dolog, 10 perc után felnéztem az e-számlára, és látom, hogy az összeget ott is levonták. Felhívtam a diszpécsert, megnézte a rendszert, nem érkezett be hozzájuk rendelés. Nice.


Story of my uni life

Ezt kb 4x játszotta el velem az online rendelős oldal 2 hónapon belül, azóta mindig azt az opciót választom hogy kpban fizetek akkor amikor a futár idetolja a képét.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2013 12:29pm
Quote (Fej @ 26 Nov 2013 18:05)
kimentem a teraszra elszivni egy spanglit, total szarrafagytam, kozben hivnak, letettem a cigit parkanyra, elfujta a szel

teljesen eselytelen hogy megtalaljam, imadom ezt az idot

megtalaltam  :thumbsup:


everything went better than expected

mondjuk no offense de elég tapasztalatlan dolog csak ugy lerakni a cigit kint

Quote (bbaallaaggee @ 26 Nov 2013 19:28)
Nyilván, csak valahogy meg kellett fogalmazni, hogy egyrészt kibaszott okos vagyok, másrészt gyűlölöm a focit.


ezt úgyis mindenki tudja

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Nov 26 2013 12:29pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 26 2013 12:46pm
Quote (Fej @ Nov 26 2013 07:05pm)
kimentem a teraszra elszivni egy spanglit, total szarrafagytam, kozben hivnak, letettem a cigit parkanyra, elfujta a szel

teljesen eselytelen hogy megtalaljam, imadom ezt az idot

megtalaltam  :thumbsup:


kezdő koromban 1 cigire való gubacsot elejtettem a fűben tekerés közben

soha többet nem láttam
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 26 2013 12:46pm
Quote (Smat @ 26 Nov 2013 20:28)
Story of my uni life

Ezt kb 4x játszotta el velem az online rendelős oldal 2 hónapon belül, azóta mindig azt az opciót választom hogy kpban fizetek akkor amikor a futár idetolja a képét.


miert nem alapbol ezt valasztod?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 26 2013 12:58pm
Quote (Anarkin @ 26 Nov 2013 18:46)
miert nem alapbol ezt valasztod?


Mert mindig egy zsák aprót kaptam vissza mert mindig nagy pénzzel fizettem és már tele volt a fiókomban lévő persely gecis kurva apróval.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2013 02:20pm
csak hazaértem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2013 04:48pm
http://imgur.com/ER8PU5M

lestat és felesége
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Nov 26 2013 05:25pm
d2 reset stream

a fószer 2 perce gondolkodik azon, hogy felvegye / eltegye-e a

7 stamina
25 stamina heal
5 mf

boots-t...

elég hamar kinyomtam a picsába...
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 26 2013 05:53pm
Quote (RRC @ 26 Nov 2013 23:48)
http://imgur.com/ER8PU5M

lestat és felesége


:thumbsup:

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 26 2013 06:06pm
Quote
Kedves Sára!

[...]

Szerdán bent leszek 3-tól 9-ig, valamint csütörtökön is 3-tól legalább 8-ig, esetleg ezen időpontok epszilon sugarú környezetében megtalálhatom Önt valahol?

[...]

remélem néha nem megyek túl messzire a vicces emailekkel, úgy hogy kétszer láttam :D

inb4 hol a vicc, etc

This post was edited by Anarkin on Nov 26 2013 06:07pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1173717381739174017415001Next
Closed New Topic New Poll