☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev
1
1736
1737
1738
1739
1740
2492
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 695895
Replies: 24916
Track Topic
Eoghan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#17371
Apr 22 2013 09:54am
Quote (Senee @ Apr 22 2013 04:33pm)
jól megviccelte :XD:X:XDXD:
ő meg persze egyből azt mondta tudta X:D:XD:XDXD:X
peeeeersze.... :XD:XDXD::
látszik, hogy szociálisan alulmaradt vagy
kösz orbán!
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#17372
Apr 22 2013 09:56am
Quote (Eoghan @ Apr 22 2013 03:54pm)
látszik, hogy szociálisan alulmaradt vagy
kösz orbán!
jka :XD:XD:XD
orbán robottya vagyok :XD:XDXD:X:
sztem hagyni kell had érvényesítse amit szeretne
figy
a szocialistáknak volt 8 évük. eljutottunk valahová? nem
na akkor most agyunk a fidesznek is 8 évet
meglátjuk mi lesz
X:DX:DXD:XD:XD:
ScorpionLord
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold
:
50.10
#17373
Apr 22 2013 03:17pm
Quote (Senee @ 22 Apr 2013 16:56)
jka :XD:XD:XD
orbán robottya vagyok :XD:XDXD:X:
sztem hagyni kell had érvényesítse amit szeretne
figy
a szocialistáknak volt 8 évük. eljutottunk valahová? nem
na akkor most agyunk a fidesznek is 8 évet
meglátjuk mi lesz
X:DX:DXD:XD:XD:
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#17374
Apr 22 2013 03:18pm
Quote (ScorpionLord @ Apr 22 2013 09:17pm)
http://gifsforum.com/images/gif/confused/grand/lion-king-confused-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-328.gif
az a baj veletek, hogy túl feszültek vagytok
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#17375
Apr 22 2013 03:22pm
Quote (Senee @ Apr 22 2013 09:18pm)
az a baj veletek, hogy túl feszültek vagytok
mi kell, hogy elhidd nekem, hogy nyomorék vagy?
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#17376
Apr 22 2013 03:23pm
Quote (Senee @ 22 Apr 2013 21:18)
az a baj veletek, hogy túl feszültek vagytok
Mi vagyunk a feszültek amikor direktbe felbaszod mások agyát, mert neked ez örömforrás...
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#17377
Apr 22 2013 03:23pm
Quote (xGurke @ 22 Apr 2013 23:22)
mi kell, hogy elhidd nekem, hogy nyomorék vagy?
neked kéne rájönnöd, hogy szélmalomharc, mivel itt nem a nem tudja a probléma, hanem a nem érdekli, vagy ha igen, akkor nem elég motivált, hogy tegyen ellene.
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#17378
Apr 22 2013 05:02pm
sry.
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#17379
Apr 23 2013 06:46am
takii
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold
:
70.00
#17380
Apr 23 2013 06:59am
Quote (Senee @ Apr 23 2013 01:46pm)
http://1.ii.gl/vindcx.png
http://2.ii.gl/7gCv1f.png
http://2.ii.gl/O3zcoV.png
vicces vagy
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1736
1737
1738
1739
1740
2492
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact