d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1173617371738173917402492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 22 2013 09:54am
Quote (Senee @ Apr 22 2013 04:33pm)
jól megviccelte :XD:X:XDXD:
ő meg persze egyből azt mondta tudta X:D:XD:XDXD:X
peeeeersze.... :XD:XDXD::


látszik, hogy szociálisan alulmaradt vagy
kösz orbán!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 09:56am
Quote (Eoghan @ Apr 22 2013 03:54pm)
látszik, hogy szociálisan alulmaradt vagy
kösz orbán!


jka :XD:XD:XD
orbán robottya vagyok :XD:XDXD:X:

sztem hagyni kell had érvényesítse amit szeretne
figy
a szocialistáknak volt 8 évük. eljutottunk valahová? nem
na akkor most agyunk a fidesznek is 8 évet
meglátjuk mi lesz


X:DX:DXD:XD:XD:
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Apr 22 2013 03:17pm
Quote (Senee @ 22 Apr 2013 16:56)
jka :XD:XD:XD
orbán robottya vagyok :XD:XDXD:X:

sztem hagyni kell had érvényesítse amit szeretne
figy
a szocialistáknak volt 8 évük. eljutottunk valahová? nem
na akkor most agyunk a fidesznek is 8 évet
meglátjuk mi lesz


X:DX:DXD:XD:XD:


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 03:18pm
Quote (ScorpionLord @ Apr 22 2013 09:17pm)
http://gifsforum.com/images/gif/confused/grand/lion-king-confused-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-328.gif


az a baj veletek, hogy túl feszültek vagytok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 03:22pm
Quote (Senee @ Apr 22 2013 09:18pm)
az a baj veletek, hogy túl feszültek vagytok


mi kell, hogy elhidd nekem, hogy nyomorék vagy?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 22 2013 03:23pm
Quote (Senee @ 22 Apr 2013 21:18)
az a baj veletek, hogy túl feszültek vagytok


Mi vagyunk a feszültek amikor direktbe felbaszod mások agyát, mert neked ez örömforrás...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 22 2013 03:23pm
Quote (xGurke @ 22 Apr 2013 23:22)
mi kell, hogy elhidd nekem, hogy nyomorék vagy?


neked kéne rájönnöd, hogy szélmalomharc, mivel itt nem a nem tudja a probléma, hanem a nem érdekli, vagy ha igen, akkor nem elég motivált, hogy tegyen ellene.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 22 2013 05:02pm
sry.

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 23 2013 06:46am


Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 23 2013 06:59am
Quote (Senee @ Apr 23 2013 01:46pm)
http://1.ii.gl/vindcx.png http://2.ii.gl/7gCv1f.png

http://2.ii.gl/O3zcoV.png


vicces vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1173617371738173917402492Next
Add Reply New Topic New Poll