d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1173517361737173817395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 25 2013 12:34pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 25 2013 06:54pm


like a boss
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2013 05:29am
kibaszott csípős lett a pizza, wtfffffffffff
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 26 2013 05:31am
Quote (lacketto @ 26 Nov 2013 02:54)
http://25.media.tumblr.com/1fc8667826fbcdd210a0f919192b4c34/tumblr_mv3fnk2NeR1s33ur2o1_400.gif

like a boss


ezen piszkosul nevetek :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 26 2013 07:47am
5. napja makarónit eszek, és még estére is van
kurva jó lett, csak nem így 5 napig, meg lehet már kezd nem jó lenni
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 26 2013 07:59am
valaki küldje már el az Ivett.zip-et, hát most jövök rá, hogy nincs meg
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 26 2013 08:23am
ÁÁÁGRH 7/10 Zegyetemek Háborúja forduló

Pedig összesítettben '90-esek közt eddig a második voltam. Na ennek lőttek.

3 focis kérdést sikerült kapni. Nem értem, hogy jön a labdarúgás a műveltséghez. Elvenném a diplomát mindenkitől, aki bármit is tud róla.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 26 2013 10:27am
Sztori:

Rendeltem online vacsorát, bankkártyás fizetéssel. Mivel gyakran rendelek tőlük, volt ilyen currency-m, amiből, ha x darabot összegyűjtök x HUF kedvezményre jogosít. Szóval, a rendelés lement, a currency-t megadtam, kiírta a kedvezményes fizetendőt, a banki felületen kitöltöttem a mezőket, elküld, és jött egy "Sikertelen fizetés" üzenet. OK, semmi gond, küldjük el még egyszer. Vagyis küldeném, csak nézem, hogy azért az összegyűlt currency-t már levonta. Kezdett gyanús lenni a dolog, 10 perc után felnéztem az e-számlára, és látom, hogy az összeget ott is levonták. Felhívtam a diszpécsert, megnézte a rendszert, nem érkezett be hozzájuk rendelés. Nice.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 26 2013 10:30am
Quote (-joey- @ Nov 26 2013 06:27pm)
Sztori:

Rendeltem online vacsorát, bankkártyás fizetéssel. Mivel gyakran rendelek tőlük, volt ilyen currency-m, amiből, ha x darabot összegyűjtök x HUF kedvezményre jogosít. Szóval, a rendelés lement, a currency-t megadtam, kiírta a kedvezményes fizetendőt, a banki felületen kitöltöttem a mezőket, elküld, és jött egy "Sikertelen fizetés" üzenet. OK, semmi gond, küldjük el még egyszer. Vagyis küldeném, csak nézem, hogy azért az összegyűlt currency-t már levonta. Kezdett gyanús lenni a dolog, 10 perc után felnéztem az e-számlára, és látom, hogy az összeget ott is levonták. Felhívtam a diszpécsert, megnézte a rendszert, nem érkezett be hozzájuk rendelés. Nice.


hazudik a diszpecser
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 26 2013 11:05am
kimentem a teraszra elszivni egy spanglit, total szarrafagytam, kozben hivnak, letettem a cigit parkanyra, elfujta a szel

teljesen eselytelen hogy megtalaljam, imadom ezt az idot

megtalaltam :thumbsup:

This post was edited by Fej on Nov 26 2013 11:18am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1173517361737173817395001Next
Closed New Topic New Poll