Quote (-joey- @ Nov 26 2013 06:27pm)
Sztori:
Rendeltem online vacsorát, bankkártyás fizetéssel. Mivel gyakran rendelek tőlük, volt ilyen currency-m, amiből, ha x darabot összegyűjtök x HUF kedvezményre jogosít. Szóval, a rendelés lement, a currency-t megadtam, kiírta a kedvezményes fizetendőt, a banki felületen kitöltöttem a mezőket, elküld, és jött egy "Sikertelen fizetés" üzenet. OK, semmi gond, küldjük el még egyszer. Vagyis küldeném, csak nézem, hogy azért az összegyűlt currency-t már levonta. Kezdett gyanús lenni a dolog, 10 perc után felnéztem az e-számlára, és látom, hogy az összeget ott is levonták. Felhívtam a diszpécsert, megnézte a rendszert, nem érkezett be hozzájuk rendelés. Nice.
hazudik a diszpecser