Quote (TrollBoss @ 25 Nov 2013 13:24)
amiota nem lolozok, teljesen kipihent, nyugodt vagyok
Quote (AngryBug @ 25 Nov 2013 13:26)

ha belőled ezt váltja ki, mi lehet smattal?
inb4 dotasoktol post
Quote (TrollBoss @ 25 Nov 2013 13:28)
smat rá is játszik egy kicsit, én jobban ki szoktam készülni
amikor promot vesztettem felrugtam a kukat, kibasztam dolgokat az ablakon, kötekedtem mindenkivel, szilánkosra basztam az egeret a falon etc
This's
Amúgy meg amióta limitáltam a játékok számát én is nyugodtabb vagyok, barátnőmet se erőszakolom már meg naponta 3x, szóval minden K.