Quote (TrollBoss @ 25 Nov 2013 15:28)
smat rá is játszik egy kicsit, én jobban ki szoktam készülni
amikor promot vesztettem felrugtam a kukat, kibasztam dolgokat az ablakon, kötekedtem mindenkivel, szilánkosra basztam az egeret a falon etc
el tudom képzelni, hogy odacsoszogtál a benti kis szobakukához ami van kb 10 centi, odébb raktad a járokeretet, megtámaszkodtál a falnál és nagy nyögések közepette sikerült kiboritani