d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1173317341735173617375001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 25 2013 07:24am
amiota nem lolozok, teljesen kipihent, nyugodt vagyok
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 25 2013 07:26am
Quote (TrollBoss @ Nov 25 2013 01:24pm)
amiota nem lolozok, teljesen kipihent, nyugodt vagyok


:D ha belőled ezt váltja ki, mi lehet smattal?

inb4 dotasoktol post
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 25 2013 07:28am
Quote (AngryBug @ Nov 25 2013 02:26pm)
:D ha belőled ezt váltja ki, mi lehet smattal?

inb4 dotasoktol post


smat rá is játszik egy kicsit, én jobban ki szoktam készülni

amikor promot vesztettem felrugtam a kukat, kibasztam dolgokat az ablakon, kötekedtem mindenkivel, szilánkosra basztam az egeret a falon etc

This post was edited by TrollBoss on Nov 25 2013 07:28am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 25 2013 07:30am
Quote (TrollBoss @ Nov 25 2013 01:28pm)
smat rá is játszik egy kicsit, én jobban ki szoktam készülni

amikor promot vesztettem felrugtam a kukat, kibasztam dolgokat az ablakon, kötekedtem mindenkivel, szilánkosra basztam az egeret a falon etc


aztakurva, belőlem sose váltott ki ilyet játék :S
más már igen :c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 25 2013 07:34am
Quote (TrollBoss @ 25 Nov 2013 15:28)
smat rá is játszik egy kicsit, én jobban ki szoktam készülni

amikor promot vesztettem felrugtam a kukat, kibasztam dolgokat az ablakon, kötekedtem mindenkivel, szilánkosra basztam az egeret a falon etc


el tudom képzelni, hogy odacsoszogtál a benti kis szobakukához ami van kb 10 centi, odébb raktad a járokeretet, megtámaszkodtál a falnál és nagy nyögések közepette sikerült kiboritani
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 25 2013 07:36am
Quote (sylke @ Nov 25 2013 01:34pm)
el tudom képzelni, hogy odacsoszogtál a benti kis szobakukához ami van kb 10 centi, odébb raktad a járokeretet, megtámaszkodtál a falnál és nagy nyögések közepette sikerült kiboritani


ha csak a sakkfigurákat tudod fellökni, attól még nem lesz nagy a faszod
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 25 2013 07:42am
Quote (sylke @ Nov 25 2013 02:34pm)
el tudom képzelni, hogy odacsoszogtál a benti kis szobakukához ami van kb 10 centi, odébb raktad a járokeretet, megtámaszkodtál a falnál és nagy nyögések közepette sikerült kiboritani


röhögök
:DDDDD
fasz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 25 2013 07:45am
Quote (TrollBoss @ 25 Nov 2013 15:42)
röhögök
:DDDDD
fasz


Aztán a nővérek beszuriztak, hogy már megint őrjöngsz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2013 07:50am
Quote (TrollBoss @ 25 Nov 2013 15:28)
smat rá is játszik egy kicsit, én jobban ki szoktam készülni

amikor promot vesztettem felrugtam a kukat, kibasztam dolgokat az ablakon, kötekedtem mindenkivel, szilánkosra basztam az egeret a falon etc


hearthstone rage postok inc
mar el is kezdodott :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 25 2013 07:52am
Quote (Anarkin @ Nov 25 2013 02:50pm)
hearthstone rage postok inc
mar el is kezdodott :D


nyomorult egy játék

ismerősökkel szoktam játszani, mert azok nem tudnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1173317341735173617375001Next
Closed New Topic New Poll