☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev
1
1731
1732
1733
1734
1735
2492
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 695868
Replies: 24916
Track Topic
Thomas Cross
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold
:
4,673.69
#17321
Apr 20 2013 04:28pm
Quote (Senee @ 20 Apr 2013 21:52)
gondoltam elfogyasztom az ágyban a reggelit (ebéd)
http://2.ii.gl/2PzEj.png
bazz
ez akkor is vicces!
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#17322
Apr 20 2013 04:37pm
---
This post was edited by Jancsipapa on Apr 20 2013 04:53pm
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#17323
Apr 20 2013 04:39pm
Quote (Jancsipapa @ 20 Apr 2013 23:37)
http://3.ii.gl/tMmST1.png
warnos
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#17324
Apr 20 2013 04:42pm
Quote (josheide @ Apr 21 2013 12:39am)
warnos
csak tán nem...
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#17325
Apr 20 2013 04:50pm
Quote (Jancsipapa @ 20 Apr 2013 22:37)
1
Ennyire fáradt lennék hogy nem esik le?
This post was edited by Smat on Apr 20 2013 05:04pm
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#17326
Apr 20 2013 04:52pm
Quote (Smat @ Apr 21 2013 12:50am)
Ennyire fáradt lennék hogy nem esik le?
hát nem tudom, eddig ezeket alig tudtam meglátni, vagy csak nagyon nehezen, most meg fáradtan tök jól mennek
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#17327
Apr 20 2013 04:56pm
Quote (Jancsipapa @ Apr 20 2013 11:52pm)
hát nem tudom, eddig ezeket alig tudtam meglátni, vagy csak nagyon nehezen, most meg fáradtan tök jól mennek
en se tudom, mit kellett volna nezni, pedig neztem vagy 5 percig
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#17328
Apr 20 2013 04:59pm
Quote (Jancsipapa @ 21 Apr 2013 00:52)
hát nem tudom, eddig ezeket alig tudtam meglátni, vagy csak nagyon nehezen, most meg fáradtan tök jól mennek
ha már kiszedted legalább áruld el, hogy mit kellett volna látni.
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#17329
Apr 20 2013 05:02pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 21 2013 12:59am)
ha már kiszedted legalább áruld el, hogy mit kellett volna látni.
ott van még kvótolva
nem írom le mert már a szó miatt autosuspit kapnék
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#17330
Apr 20 2013 05:03pm
Quote (Jancsipapa @ 21 Apr 2013 00:02)
ott van még kvótolva
nem írom le mert már a szó miatt autosuspit kapnék
pm!!!
most már engem is felbasz, hogy nem értem :DD
benne van a nevében, hogy "goat"?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1731
1732
1733
1734
1735
2492
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact