d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1173117321733173417352492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 20 2013 04:28pm
Quote (Senee @ 20 Apr 2013 21:52)
gondoltam elfogyasztom az ágyban a reggelit (ebéd)

http://2.ii.gl/2PzEj.png


bazz :D ez akkor is vicces!
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 20 2013 04:37pm
---

This post was edited by Jancsipapa on Apr 20 2013 04:53pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 20 2013 04:39pm
Quote (Jancsipapa @ 20 Apr 2013 23:37)
http://3.ii.gl/tMmST1.png


warnos :D
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 20 2013 04:42pm
Quote (josheide @ Apr 21 2013 12:39am)
warnos :D


csak tán nem...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 20 2013 04:50pm
Quote (Jancsipapa @ 20 Apr 2013 22:37)
1


Ennyire fáradt lennék hogy nem esik le?

This post was edited by Smat on Apr 20 2013 05:04pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 20 2013 04:52pm
Quote (Smat @ Apr 21 2013 12:50am)
Ennyire fáradt lennék hogy nem esik le?


hát nem tudom, eddig ezeket alig tudtam meglátni, vagy csak nagyon nehezen, most meg fáradtan tök jól mennek
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 20 2013 04:56pm
Quote (Jancsipapa @ Apr 20 2013 11:52pm)
hát nem tudom, eddig ezeket alig tudtam meglátni, vagy csak nagyon nehezen, most meg fáradtan tök jól mennek


en se tudom, mit kellett volna nezni, pedig neztem vagy 5 percig
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 20 2013 04:59pm
Quote (Jancsipapa @ 21 Apr 2013 00:52)
hát nem tudom, eddig ezeket alig tudtam meglátni, vagy csak nagyon nehezen, most meg fáradtan tök jól mennek


ha már kiszedted legalább áruld el, hogy mit kellett volna látni.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 20 2013 05:02pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 21 2013 12:59am)
ha már kiszedted legalább áruld el, hogy mit kellett volna látni.


ott van még kvótolva

nem írom le mert már a szó miatt autosuspit kapnék
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2013 05:03pm
Quote (Jancsipapa @ 21 Apr 2013 00:02)
ott van még kvótolva

nem írom le mert már a szó miatt autosuspit kapnék


pm!!!
most már engem is felbasz, hogy nem értem :DD
benne van a nevében, hogy "goat"?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1173117321733173417352492Next
Add Reply New Topic New Poll