Quote (Smat @ 2 Jul 2015 22:26)
Igazából nem is figyeltem, engem is meglepett hogy ott volt az olvasóban a kártya, na mindegy, majd legközelebb használom hogy legyen valami érdekes téma is, vagy nyitok róla topicot mert azt jobban lehet spammolni.
/e
Ja és lesz osztálytalálkozóm 2 hét múlva, milyen ruhában illik ilyen dolgokra menni, sima normális mindennapos ruha, vagy ing meg nyakkendő azért kell vagy wat?
Bump, valaki hlep.