d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11721731741751764683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Sep 29 2012 08:20am

true story
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 29 2012 08:24am
Quote (farki @ 29 Sep 2012 16:20)
http://www.youtube.com/watch?v=4EeHiW1DoyM
true story


>0:33
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 29 2012 08:36am
Quote (farki @ Sep 29 2012 03:20pm)
http://www.youtube.com/watch?v=4EeHiW1DoyM
true story


En aranyos macskakat meg szivecskeket szoktam rajzolni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2012 01:56am
http://www.playdota.com/changelogs/6.75
Kicsit ilyen blizzard szerű a balance, overnerf meg overbuff mindenhol de majd meglátjuk, jövő héten jön a 2be is.

This post was edited by Rawen on Sep 30 2012 02:18am
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Sep 30 2012 04:59am
nézegettem dota streameket
itt 1 forma, akinek van 1350 wine:
http://hu.twitch.tv/aliastar

brutál

hotkeyei mondjuk idegesítenek, h lehet így játszani

This post was edited by farki on Sep 30 2012 05:15am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2012 12:28pm
Mai nap fenypontja: Juggernaut kidobja Phase Bootsot egy Gemert.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 30 2012 03:08pm











nagyon jo a jatek

orosz enigma jön lanere, elbassza a lsthiteket
20. percben orosz storm megszolal amikor miden farmolok hogy "GO TO YOUR LINE IDIOT AND FARM THERE"
24. percben enemy ugy beveri midet hogy tolunk 4en fent farmolnak es csak en vagyok ott defelni

30. percre mar a fenti raxok is down, mert 4en kihalnak enemy erdobe funbol

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Sep 30 2012 03:12pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2012 03:09pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 30 2012 10:08pm)
http://i.imgur.com/pyJ4p.jpg










nagyon jo a jatek

orosz enigma jön lanere, elbassza a lsthiteket
20. percben orosz storm megszolal amikor miden farmolok hogy "GO TO YOUR LINE IDIOT AND FARM THERE"
24. percben enemy ugy beveri midet hogy tolunk 4en fent farmolnak es csak en vagyok ott defelni


Szerencse hogy nem mentem.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 30 2012 03:22pm
ez a dota2 community a hon és a lol communitynal is 100x rosszabb együttveve. ennyi nyomorult balfasz embert egy rakáson ritkán látni. nem volt még szerintem olyan hogy 4 értelmes allit kaptam volna ha egyedül mentem
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Sep 30 2012 03:30pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Sep 2012 23:22)
ez a dota2 community a hon és a lol communitynal is 100x rosszabb együttveve. ennyi nyomorult balfasz embert egy rakáson ritkán látni. nem volt még szerintem olyan hogy 4 értelmes allit kaptam volna ha egyedül mentem

eredetileg a dota community elég jól tudott dotazni, persze voltak kivételek, és még több seggfej aki azt hitte, hogy ő a legjobb...de ettől még elfogadhatóan játszottak
a dota 2-vel pont az a baj, hogy a sok szar gamer átjött lol-ból, hon-ból, meg kb sehonnan és fogalmuk sincs, mit hogyan kell csinálni, és még csak meg se próbálnak ezen változatni, mert ugyebár, nem az ő hibája, hogy 1-29-re áll, hanem szar a game
Go Back To Magyar Topic List
Prev11721731741751764683Next
Add Reply New Topic New Poll