Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Sep 2012 23:22)
ez a dota2 community a hon és a lol communitynal is 100x rosszabb együttveve. ennyi nyomorult balfasz embert egy rakáson ritkán látni. nem volt még szerintem olyan hogy 4 értelmes allit kaptam volna ha egyedül mentem
eredetileg a dota community elég jól tudott dotazni, persze voltak kivételek, és még több seggfej aki azt hitte, hogy ő a legjobb...de ettől még elfogadhatóan játszottak
a dota 2-vel pont az a baj, hogy a sok szar gamer átjött lol-ból, hon-ból, meg kb sehonnan és fogalmuk sincs, mit hogyan kell csinálni, és még csak meg se próbálnak ezen változatni, mert ugyebár, nem az ő hibája, hogy 1-29-re áll, hanem szar a game