d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1172173174175176327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 6 2014 05:13pm
Quote (tevetava @ 7 Aug 2014 01:13)
de engem a te storyd erdekel
mit tehet egy csaj, amitol ennyire padlora kerul az ember?


kicsit túloztam, igazából szarok rá
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 05:14pm
Quote (RRC @ 7 Aug 2014 01:13)
kicsit túloztam, igazából szarok rá


valamiert megis irtad, hogy tonkretett
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 05:15pm
Quote (tevetava @ Aug 7 2014 01:14am)
valamiert megis irtad, hogy tonkretett


félsz, hogy te is péter sorsára jutsz mi
miért bajlódsz a fránya nőkkel, gonosz mind
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 05:17pm
Quote (dotosport @ 7 Aug 2014 01:15)
félsz, hogy te is péter sorsára jutsz mi
miért bajlódsz a fránya nőkkel, gonosz mind


miert nem vagyok meleg
mate miert nem segitesz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2014 08:40pm
Quote (dotosport @ 7 Aug 2014 00:49)
én még sc2 ladderből is kiléptem a gecibe, ha ilyen volt
set your priorities m9


pff
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2014 02:57am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2014 11:56pm)
Csak azért jobbak a mutatóik, mert a corvinusra mennek általában a legjobb tanulók, és nem azért mert rosszabb a képzés. Az adott embertől függnek ezek elsősorban. Érdemes a helyén kezelni az iskola jelentőségét.
Ha nem full kretén iskoláról van szó, akkor szinte semmi jelentősége. Felesleges túlmisztifikálni. Ugyanaz az ember ugyanazt fogja elérni, akármelyiket választja, de nyilván ahová több jó megy, ott a mutatók később jobbak lesznek.

Meg ugye az is elég sokat torzít rajta, hogy az egyik főiskola, a másik egyetem. Mert a legtöbb helyen a frissdiplomásba beleszámolják az MA, MBA, MSc diplomásokat is, ami nyilván nem ugyanazt, mintha csak az alapfokozat van.


Bár tudom, hogy ezt nehéz elfogadni, ha valaki 10 évet szív valahol csak az iskola neve miatt, ahol ráadásul mossák is az agyát ezzel a szöveggel, hogy ezzel igazolják a felesleges köcsögösködésüket.


hat nem ereznem szuksegszerunek a ket muszaki sulink belevonasat a tortenetbe

a korvinusz es a bgf teljesen mas kornyezet, teljesen mas emberekkel, szerintem aki normalis okos emberek koze szeretne menni, annak kar elbasznia akarcsak egy evet is a bgfen, a kornyezet sokkal motivalobb tud szerintem lenni, mint az oktatas maga, es ez egy gazdasagi kepzesen, ahol amugy is millioan vegeznek evente tenyleg kiemelkedoen fontos.

a ket muszaki kepzest pedig osszehasonlitvan, vagy a bmet ugy altalaban az osszes tobbi muszaki sulival osszehasonlitva, pedig az a velemenyem, hogy az az emberanyag ami mashol van, nem tudna teljesiteni az itteni kovetelmenyeket, (ahogy az itt levok fele sem tudja ugy altalaban, nem hogy meg butabb emberek), es mivel a terheles is teljesen mas, ezert az embereknek a teherbiro kepessege is mashogy alakul, ami fontos a jovore nezve

es meg egyszer kiemelnem, hogy az atlagrol beszelek, nem a jokrol. Jok mindenhol vannak, (bar a jo is relativ), es a rossz kornyezetnek, es az alacsony kovetelmenyrendszernek szerintem hatalmas visszahuzo ereje van.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 03:17am
Én már látom, hogy az egyetem nekem a nyelvtanulásról fog szólni :D
-nemzetközi tanulmányok szakon: angol és egy további idegen nyelvbıl felsıfokú C típusú
államilag elismert nyelvvizsga (amelyek közül legalább az egyik szakmai nyelvvizsga) vagy
egy idegen nyelvbıl általános felsıfokú C típusú és két további nyelvbıl szakmai középfokú
C típusú államilag elismert nyelvvizsga, amelyek közül egyik az angol nyelv.
Angol felső+két közép lesz belőle szerintem, de egyelőre fogalmam sincs lol
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 7 2014 03:29am
Quote (Vismajor @ 7 Aug 2014 10:17)
Én már látom, hogy az egyetem nekem a nyelvtanulásról fog szólni :D
-nemzetközi tanulmányok szakon: angol és egy további idegen nyelvbıl felsıfokú C típusú
államilag elismert nyelvvizsga (amelyek közül legalább az egyik szakmai nyelvvizsga) vagy
egy idegen nyelvbıl általános felsıfokú C típusú és két további nyelvbıl szakmai középfokú
C típusú államilag elismert nyelvvizsga, amelyek közül egyik az angol nyelv.
Angol felső+két közép lesz belőle szerintem, de egyelőre fogalmam sincs lol


Sprechen Sie Deutsch?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2014 03:30am
Quote (josheide @ 7 Aug 2014 11:29)
Sprechen Sie Deutsch?


ja gut natürlich
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 7 2014 03:31am
Quote (Vismajor @ 7 Aug 2014 11:17)
Én már látom, hogy az egyetem nekem a nyelvtanulásról fog szólni :D
-nemzetközi tanulmányok szakon: angol és egy további idegen nyelvbıl felsıfokú C típusú
államilag elismert nyelvvizsga (amelyek közül legalább az egyik szakmai nyelvvizsga) vagy
egy idegen nyelvbıl általános felsıfokú C típusú és két további nyelvbıl szakmai középfokú
C típusú államilag elismert nyelvvizsga, amelyek közül egyik az angol nyelv.
Angol felső+két közép lesz belőle szerintem, de egyelőre fogalmam sincs lol


most te nem nemzetközi kapcsolatok szakra mész?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1172173174175176327Next
Add Reply New Topic New Poll