d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1172173174175176197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2010 01:34am
Quote (hedgehogsword @ 29 Oct 2010 09:27)
feltételezem még nem akadt meg a szeme olyan useren, akit alkalmasnak talál a feladatra. Btw baromi nehéz találni olyan usert, ugyanis az illető elég nagy ,,hatalmat" kap, és sok múlik rajta olyan szempontból, hogy a felhasználók gyarapodni vagy csökkenni fognak a subon a hatására.

mondjuk az tény, így, hogy külföldi mod csinálja webfordítással még rosszabb :/


itt az a baj szerintem, hogy csak azért nem kap senki még tagot sem, mert egy kisebbség tagja. Nem pláne mod jogot...

Ráadásul, minél inkább tagja valaki a közösségnek, annál kevésbé tudná pártatlanul ellátni a feladatát.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 29 2010 01:35am
Quote (Janou @ 29 Oct 2010 01:59)
ó hát az első deaktiválva van, úgyhogy az már így sosem volt két multi, mindig csak 1-ről volt+!+"!

ezzel egyet tudok viszont érteni.

de ha nem bírjátok, akkor van itt elég ember, aki szívesen rendberakná a társaságot, akár a trusted teamből, akár más, aki még nem az, hiszen van két szemed és látod kire mit lehet bízni. ha a bannolás nem megy érzésre, akkor a hozzá nem értő mod itt is csak érzéssel fog warnolgatni, suspendelgetni, nem? a suspi mehet érzésre, a ban már nem?


én azért a helye(d-tek)ben csendben maradnék, mr botparkot üzemeltetek, fgvel kereskedem, kutyákat tartok tradeket lebonyolítani, "csalunk poker részlegen, majd hülyének nézünk mindenkit", a multikat kreálunk tradelni, multit adunk-veszünkről, nem is beszélve. Anyukát meg csókoltatom, sírni tessék nála, mr tök tiszta TEAM..
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Oct 29 2010 01:51am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Oct 2010 09:34)
itt az a baj szerintem, hogy csak azért nem kap senki még tagot sem, mert egy kisebbség tagja. Nem pláne mod jogot...

Ráadásul, minél inkább tagja valaki a közösségnek, annál kevésbé tudná pártatlanul ellátni a feladatát.


Nem arról van szó, hogy kisebbségnek a tagja e vagy sem. Az hogy honnan származik az tök mindegy. Globálisan kell megfelelni a feladatnak és nem csak azt
nézni, hogy a hunsubot moderálja e vagy sem, és hogy erre alkalmas e vagy sem.


Quote (banyek @ 29 Oct 2010 09:35)
én azért a helye(d-tek)ben csendben maradnék, mr botparkot üzemeltetek, fgvel kereskedem, kutyákat tartok tradeket lebonyolítani, "csalunk poker részlegen, majd hülyének nézünk mindenkit", a multikat kreálunk tradelni, multit adunk-veszünkről, nem is beszélve. Anyukát meg csókoltatom, sírni tessék nála, mr tök tiszta TEAM..


Hát Jozef nem a szívem csücske, és sok baromságot összehord, és elég nagy bunkó tud lenni, de ebben van valami. :unsure:
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 29 2010 01:58am
Quote (banyek @ 29 Oct 2010 09:35)
én azért a helye(d-tek)ben csendben maradnék, mr botparkot üzemeltetek, fgvel kereskedem, kutyákat tartok tradeket lebonyolítani, "csalunk poker részlegen, majd hülyének nézünk mindenkit", a multikat kreálunk tradelni, multit adunk-veszünkről,  nem is beszélve. Anyukát meg csókoltatom, sírni tessék nála, mr tök tiszta TEAM..


janó nem is tud pókerezni lol
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 29 2010 01:59am
Quote (josheide @ Oct 29 2010 08:19am)
Valamilyen szinten mindkét oldallal egyetértek, egyrészt moderálnunk kell magunk, másrészt nem szabadna idegen modokat a subra engednetek. Komolyan, fájna új modokat / trustedeket adni a közösségnek? Neked van szavad Paulnál, próbálj meg tenni valamit...


ebben egyetértek.
Akár két mod is lehetne egy subon, az oké, hogy jön egy külföldi mod aki ugat 2szót magyarul (ami imo csúnyaszavak) és ezeket warnnal vagy suspival jutalmazza, ha meg PMelünk Lajonak akkor meg semmi respond hogy oké utánanézek vagy leszarom vagy valami.
Ezért lehetne kettő vagy több mod, hogy az ilyeneket meg lehessen akadályozni, hogy ne jöjjön ide mr. lc3.

inb4 tl dr

This post was edited by N4aBz on Oct 29 2010 01:59am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 29 2010 02:05am
Quote (Akizk @ 29 Oct 2010 09:58)
janó nem is tud pókerezni lol


nem is kellett tudni neki soha ;)
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 29 2010 02:06am
Quote (banyek @ 29 Oct 2010 10:05)
nem is kellett tudni neki soha ;)


ebben igazad van, de szerintem ez a pokeres sztori sántít


amúgy meg elég gáz h pl beleírom 1 postba pl: anyáááád :D:D:D és erre suspit kapok mert anyázás-.-

This post was edited by Akizk on Oct 29 2010 02:13am
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 29 2010 02:13am
nagy a korrupcio
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 29 2010 02:34am
Quote (banyek @ Oct 29 2010 07:35am)
én azért a helye(d-tek)ben csendben maradnék, mr botparkot üzemeltetek, fgvel kereskedem, kutyákat tartok tradeket lebonyolítani, "csalunk poker részlegen, majd hülyének nézünk mindenkit", a multikat kreálunk tradelni, multit adunk-veszünkről,  nem is beszélve. Anyukát meg csókoltatom, sírni tessék nála, mr tök tiszta TEAM..


hát igen, muszáj másét ha már a tiédet nem tudod MI
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2010 03:17am
Quote (Zayl @ 29 Oct 2010 09:51)
Nem arról van szó, hogy kisebbségnek a tagja e vagy sem. Az hogy honnan származik az tök mindegy. Globálisan kell megfelelni a feladatnak és nem csak azt
nézni, hogy a hunsubot moderálja e vagy sem, és hogy erre alkalmas e vagy sem.


Pont ezt mondom en is. Csak elbasztam a vesszot.

Ugy ertettem, hogy az nem eleg, hogy a sub tagja, mashol is jelen kellene lenni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1172173174175176197Next
Add Reply New Topic New Poll