Quote (CyberPunk666 @ 29 Oct 2010 09:34)
itt az a baj szerintem, hogy csak azért nem kap senki még tagot sem, mert egy kisebbség tagja. Nem pláne mod jogot...
Ráadásul, minél inkább tagja valaki a közösségnek, annál kevésbé tudná pártatlanul ellátni a feladatát.
Nem arról van szó, hogy kisebbségnek a tagja e vagy sem. Az hogy honnan származik az tök mindegy. Globálisan kell megfelelni a feladatnak és nem csak azt
nézni, hogy a hunsubot moderálja e vagy sem, és hogy erre alkalmas e vagy sem.
Quote (banyek @ 29 Oct 2010 09:35)
én azért a helye(d-tek)ben csendben maradnék, mr botparkot üzemeltetek, fgvel kereskedem, kutyákat tartok tradeket lebonyolítani, "csalunk poker részlegen, majd hülyének nézünk mindenkit", a multikat kreálunk tradelni, multit adunk-veszünkről, nem is beszélve. Anyukát meg csókoltatom, sírni tessék nála, mr tök tiszta TEAM..
Hát Jozef nem a szívem csücske, és sok baromságot összehord, és elég nagy bunkó tud lenni, de ebben van valami.
