Quote (Frostler @ 2 Apr 2010 16:23)
lajo miert nem neze soha ezt a topicot?
meg a hunsub moderűció miért nem sticky?
Mert lajo mod, és épp elég dolga van jsp-n ezen a topicon kívül is, valamint tudja hogy az itteni átlag kérdésekre a régi motorosok úgyis adnak választ.