d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1172817291730173117325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 24 2013 05:26am
Quote (josheide @ 24 Nov 2013 10:26)
A tanar akinek dolgozom tanarsegedkent szeretne megtartani jovore is, de akkor mar teljes allasban. A dekan tamogatja a dolgot, megvan hozza az atlagom es meg egy harmadik, egesz befolyasos embert is sikerult ravennem, hogy irjon nekem ajanlast.

Hetvegen megyunk Nepalba az oraval tanulmanyi kirandulasra es en leszek az egyik kisero, de ottlesz kiserokent az az emberke is aki a jovo evi recruitmentert felelos.

Ha igy nem en kapom meg ezt az allast akkor nagyon szomi leszek.


Csinálj sok szép képet.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 24 2013 05:29am
Quote (josheide @ 24 Nov 2013 10:26)
A tanar akinek dolgozom tanarsegedkent szeretne megtartani jovore is, de akkor mar teljes allasban. A dekan tamogatja a dolgot, megvan hozza az atlagom es meg egy harmadik, egesz befolyasos embert is sikerult ravennem, hogy irjon nekem ajanlast.

Hetvegen megyunk Nepalba az oraval tanulmanyi kirandulasra es en leszek az egyik kisero, de ottlesz kiserokent az az emberke is aki a jovo evi recruitmentert felelos.

Ha igy nem en kapom meg ezt az allast akkor nagyon szomi leszek.


Valami infót / képeket majd dobj ha esetleg ráérsz, érdekelne mit lehet ott megenni például, meg egyéb érdekes dolgok. Amúgy GZ, akkor az egyetemen maradsz az araboknál?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 24 2013 05:46am
Quote (RRC @ 24 Nov 2013 11:34)
Na, gratulálok! A starcraftos karrierjének gondolom annyi :(


februarig eleg sok dolgom lesz, akkor derulnek ki ezek a dolgok. Ha felvesznek akkor felszabadul nemi idom :)

Quote (ace07 @ 24 Nov 2013 12:29)
Valami infót / képeket majd dobj ha esetleg ráérsz, érdekelne mit lehet ott megenni például, meg egyéb érdekes dolgok. Amúgy GZ, akkor az egyetemen maradsz az araboknál?


Oszinten szolva elegge felek mert azt hallottam hogy a kaja fos, de csak 3 nap, szoval addig elvegetalok akar muzliszeleteken is. Amugy ja, szeretnek maradni amig ki tudok fizetni vmi jobb mestert.

This post was edited by josheide on Nov 24 2013 05:47am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 24 2013 06:09am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Nov 2013 01:34)
http://i.imgur.com/4hE1yLy.jpg


8DDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 24 2013 06:24am
Quote (josheide @ Nov 24 2013 12:46pm)
februarig eleg sok dolgom lesz, akkor derulnek ki ezek a dolgok. Ha felvesznek akkor felszabadul nemi idom :)



Oszinten szolva elegge felek mert azt hallottam hogy a kaja fos, de csak 3 nap, szoval addig elvegetalok akar muzliszeleteken is. Amugy ja, szeretnek maradni amig ki tudok fizetni vmi jobb mestert.


A nepali kajarol nem hallottam semmi rosszat, de ha azt nezem hogy a ket oldalan kina es india is fosokura az europaiaknak, akkor maris nagyszeru elmenyeknek nezel elebe.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 24 2013 06:27am
Zseniális :D

Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 24 2013 06:30am


felbasz.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 24 2013 06:48am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2013 06:49am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Nov 2013 14:48)


ez egy madár?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 24 2013 07:21am
tesire még van házim
-summertc 2013
Go Back To Magyar Topic List
Prev1172817291730173117325001Next
Closed New Topic New Poll