Quote (RRC @ 24 Nov 2013 11:34)
Na, gratulálok! A starcraftos karrierjének gondolom annyi

februarig eleg sok dolgom lesz, akkor derulnek ki ezek a dolgok. Ha felvesznek akkor felszabadul nemi idom

Quote (ace07 @ 24 Nov 2013 12:29)
Valami infót / képeket majd dobj ha esetleg ráérsz, érdekelne mit lehet ott megenni például, meg egyéb érdekes dolgok. Amúgy GZ, akkor az egyetemen maradsz az araboknál?
Oszinten szolva elegge felek mert azt hallottam hogy a kaja fos, de csak 3 nap, szoval addig elvegetalok akar muzliszeleteken is. Amugy ja, szeretnek maradni amig ki tudok fizetni vmi jobb mestert.
This post was edited by josheide on Nov 24 2013 05:47am