Quote (Psyclon @ Apr 20 2013 04:34pm)
Te arra is alkalmatlan vagy, hogy megfogalmazz egy olyan mondatot amiben kettőnél több szitokszó van.
Es hogy megcafoljalak ott van ringi, klontar, supernova.
milyen reverse értékrend uralkodik itt, ebből is látszik
negatívumnak írod fel, hogy nem szitkozódom
és amúgy azert klontar is eléggé eltűnt mikor megindult a tt felé
utána meg aztán pláne alig postolt
és a másik két tt se sűrűn látott vendég, bár biztos nekik valóséletük is van és ezért nem másokon töltik ki egy fórumon a dühüket
ti meg dolgoztok/tanultok mint a gép aztán feljöttök ide nyomorultakatrugdosni
das ist gg