d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1172817291730173117322492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 20 2013 10:10am
Quote (Psyclon @ Apr 20 2013 11:49am)
Úgy értem nem aktív subon.


Nehezen lehetne tt, ha aktív lenne itt, ennyi rosszindulatú ember között akarva-akaratlanul kicsúszik egy-egy warnközeli gondolat az ember kezei közül
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 20 2013 10:11am
Quote (Senee @ 20 Apr 2013 16:10)
Nehezen lehetne tt, ha aktív lenne itt, ennyi rosszindulatú ember között akarva-akaratlanul kicsúszik egy-egy warnközeli gondolat az ember kezei közül


>aktívnak kell lennie a hunsubon ahhoz hogy tt legyen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 20 2013 10:14am
Quote (Smat @ Apr 20 2013 04:11pm)
>aktívnak kell lennie a hunsubon ahhoz hogy tt legyen

Ezt miért nem Psyclon-nak címezted?
Nem tudom milyen formában vagy hogy szűrted le a postomból, hogy én erre gondoltam.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 20 2013 10:34am
Quote (Senee @ 20 Apr 2013 17:10)
Nehezen lehetne tt, ha aktív lenne itt, ennyi rosszindulatú ember között akarva-akaratlanul kicsúszik egy-egy warnközeli gondolat az ember kezei közül


Te arra is alkalmatlan vagy, hogy megfogalmazz egy olyan mondatot amiben kettőnél több szitokszó van.

Es hogy megcafoljalak ott van ringi, klontar, supernova.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 20 2013 10:46am
Quote (Psyclon @ Apr 20 2013 04:34pm)
Te arra is alkalmatlan vagy, hogy megfogalmazz egy olyan mondatot amiben kettőnél több szitokszó van.

Es hogy megcafoljalak ott van ringi, klontar, supernova.

milyen reverse értékrend uralkodik itt, ebből is látszik
negatívumnak írod fel, hogy nem szitkozódom

és amúgy azert klontar is eléggé eltűnt mikor megindult a tt felé
utána meg aztán pláne alig postolt
és a másik két tt se sűrűn látott vendég, bár biztos nekik valóséletük is van és ezért nem másokon töltik ki egy fórumon a dühüket
ti meg dolgoztok/tanultok mint a gép aztán feljöttök ide nyomorultakatrugdosni
das ist gg
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 20 2013 10:48am
Quote (Senee @ Apr 20 2013 04:46pm)
milyen reverse értékrend uralkodik itt, ebből is látszik
negatívumnak írod fel, hogy nem szitkozódom

és amúgy azert klontar is eléggé eltűnt mikor megindult a tt felé
utána meg aztán pláne alig postolt
és a másik két tt se sűrűn látott vendég, bár biztos nekik valóséletük is van és ezért nem másokon töltik ki egy fórumon a dühüket
ti meg dolgoztok/tanultok mint a gép aztán feljöttök ide nyomorultakatrugdosni
das ist gg


tldr
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Apr 20 2013 10:49am
yó a topic
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 20 2013 10:53am
Quote (Senee @ 20 Apr 2013 17:10)
Nehezen lehetne tt, ha aktív lenne itt, ennyi rosszindulatú ember között akarva-akaratlanul kicsúszik egy-egy warnközeli gondolat az ember kezei közül


En csupa josag es szeretet vagyok!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 20 2013 10:54am
Quote (sylke @ Apr 20 2013 04:48pm)
tldr


nem baj
elolvassa 50
okul belőle 5

már szebbé tettem a világot!
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 20 2013 10:58am
Quote (josheide @ 20 Apr 2013 17:53)
En csupa josag es szeretet vagyok!


Meg maradt egy kis vazelin. Ha gondolod...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1172817291730173117322492Next
Add Reply New Topic New Poll